Problem z TP LINK WR940n

                                                                             Witam

Panowie mam problem z tym ruterem od samego początku jak go nabyłem wifi zrywało połączenie i postanowiłem
zmienić oprogramowanie na nowsze i nic to nie pomogło.Po przeczytaniu wielu tematów postanowiłem zainstalować na nim DD WRT wifi zadziałało ale za to poty lan nie.A więc chciałem powrócić spowrotem na oprogramowanie tp linka pobrałem oprogramowanie i do dzieła ruter się aktualizował do momentu restartu i zawisł i tak wisiał godzinę, nie pomogły restarty ani nic gdy go włączę to zapala się lampka Power a potem wszystkie lampki Lan i lampka Wan i nic więcej.Połaczenie z ruterem przez kabel mam gdy w karcie ustawię adres 192.168.1.1 i nic po za tym ,gdy w przeglądarkę wpiszę ten właśnie adres to wyskakuje mi błąd a na pasku widoczne jest logo DD Wrt.Dodam że aktualizacji dokonywałem poprzez WIFI i tu moje pytanie czy da się jakoś naprawić ten ruter czy po prostu go bezpowrotnie popsułem.

Z dd-wrt wraca się przez webrevert


Wpisz inny adres fo karty sieciowej nap. 192.168.1.100 i wtedy spróbuj wpisać do przeglądarki http://192.168.1.1

Dokładnie tego oprogramowania użyłem dodam ze na koniec wyskoczyło zapytanie czy zapisać ustawienia czy przywrócić ruter do ustawień fabrycznych kliknołem na ustawienia fabryczne no i od tego momentu koniec.Dziękuje za podpowiedz a czy oprucz tego jest szansa ten ruter naprawić czy nadaje się do kosza?

Jak podłączysz kabel z komputera do routera to zapala się dioda (wskaźnik portu)?

Nie nie zapala się jak pisałem pali się tylko dioda Power wszystkie lany i wan nic po za tym gdy podłaczam kabel komputer szuka adresu ip i pochwili wyskakuje komunikat ze połączenie ma ograniczoną łączność.Z koleji jak w karcie przypiszę adres to łączy się bez problemu
Mnie się wydaje ze nie do końca się zainstalowało oprogramowanie lub terz ruter się nie zresetował do końca
Proszę nie pisać postu pod postem - używamy guzika "Modyfikuj" - Administrator

Jak dobrze rozumiem wszystkie te diody święcą się ciągłym światłem?

Pozostaje tylko przez konsole go przywrócić. Bootloader jest dobry.

Dokładnie tak wszystkie diody swiecą ciąglym światłem nic nie mruga bardzo proszę o wytłumaczenie jak przywrucić bootloader w konsoli krok po kroku co z czym zjeśc myśle ze juz i tak bardziej nie popsuje tego rutera

Spróbuj czy w nim działa tryb Recovery. uruchom router z przyciśniętym RESET. jak zapali się "kłódka"(WPS) to można przywrócić łatwo soft.
Jeśli dioda WPS się nie zapali to zostaje przywrócenie softu przez terminal podłączony do płyty routera specjalnym adapterem.

No własnie prubowalem z wciśnietym resetem ale jam tu niemam żadnej kłódki poprostu zapala sie dioda power potem 1234 czyli lany i dioda wan i nic więcej ruter tak sobie swieci nic się nie dzieje