Problem z TP-Link WN823N

TP Link wn823n to taka wtyczka do komputera. Mam ją kiedys dzialala ale teraz nie dziala, bo jak ją wtykam do usb to nie swieci sie dioda. Ktos pomoze? Jestem w tym świezy. :cry:

System wykrywa kartę? Patrz w systemowym menadżerze urządzeń.

Chyba wykrywa, bo jak podłaczam to jest taki dzwiek, i wlącza się program od tego.
ps. Mam Win 8.1

Sprawdź w menadżerze urządzeń, sam dźwięk jeszcze o niczym nie świadczy.
http://www.tp-link.com.pl/resources/software/TL-WN823N_V1_140918.zip - tu masz sterowniki do WIN 8.1

Z jakiego systemu korzystasz? Sprawdzałeś na innych portach usb ewentualnie na innym komputerze.

Sprawdzalem, to samo było

W takim razie wygląda na uszkodzenie karty. Pytanie tylko czy wykrywana jest przez systemy operacyjne. Masz na nią gwarancję?

Pokaż systemowy Menadżer Urządzeń. Próbowałeś z najnowszymi sterownikami dostępnymi na stronie producenta?

Nie, bo nie mam internetu, to jak mialbym je pobrać

Jakoś piszesz na forum więc w czym problem?

Piszę z telefonu.

Trzeba coś wykombinować, pobrać sterowniki na telefon a potem kablem USB czy bluetooth na komputera.

Ok , sprobuje. Napisze co będzie ???

Ale mialem w zestawie taką plytke i kiedyś ja wlaczylem i nie wiedzialem vo z nia zrobić to lepiej sterowniki czy plytka?

Sterowniki ze strony producenta. Linka dostałeś.

Nie umiem tego zainstalować bo mi z telefonu wyskakuje tylko folder plikow a nie program. Sprobuje z plyty

Plik musi znaleźć się na dysku komputera, tam trzeba go rozpakować i zainstalować sterowniki.
Sprawdź czy sterowniki z płyty mają wsparcie dla WIN 8.1

Masz możliwość zrobienia w telefonie hootspota, jeżeli tak to połaczysz się z internetem i ściągniesz odpowiednie sterowniki.