Problem z TP-Link TL-WR543G

reszta 00000000

Po wpięciu kabelka bezpośrednio do kompa internet jest i pokazuje IP 192.168.1.100

Jeszcze raz bo się robi bałagan . Podepnij sam router do komputera( kabel w port Lan ) Zaloguj się na niego wybierasz Operation Mode :zaznaczasz: AP Router Wireless Broadband Router. Klikasz Save . Wifi wg. uznania . Nastepnie Network lan Tutaj zmieniasz IP na 192.168.1.254(z tego adresu sie będziesz logował) klikasz save .Przechodzisz następnie do DHCP Settings i dajesz na Disable save i reboot routera . Na końcu spinasz je po LANIE Lan -Lan . Karta w komputerze na automatycznie . Jak i również wykonaj polecenie ping na Netia spota ( w konsoli cmd itd.)

Jest sam tp link i komp(reset tplinka),wybieram Ap router ,potem quick setup-chose wanconnection type na dynamic IP,quick setup wireless to poland i enable i finish.robie rebot,zmieniam na network lan IP podane przez ciebie,zmieniam dhcp settings na disable save irebot tplinka.wpinam teraz reszte po wył.tplinka, karta na kompie auto.i czapa nie ma internetu,napisz dokładniej cmd w konsoli bo mi wychodzi tylko user andrzej w konsoli,kiedyś to sprawdzałem ale to było sporadycznie sprawdzałem pingi i tyle...

Wykonaj to jak jesteś podpięty pod TP linka ! Puść pinga na adres Netia spota / czyli robisz tak Start-uruchom wpisujesz cmd i i polecenie wydajesz ping wpisujesz adres netia spota np. ping 192.168.1.1 . Wrzuć screena na forum .

host docelowy jest nie osiągalny tj.ping 192.168.1.1 lub 192.168.1.250 utracono pakiety...

Przepraszam cię ale ja już muszę zjeżdżać bo mnie żonka goni ,to nara i myślę żę pogadamy jutro,jeszcze raz dziękuje za zainteresowanie się moim problemem..

Witam,sprawę z moim problemem już rozwiązałem,po wszelakich próbach, kombinacji i wgraniu nowego frimeware nie uzyskałem pozytywnego rezultatu.Pożyczyłem takiego samego routera tp-link podłączyłem go i wszystko chula,jest internet a stary poszedł do kosza....Sprawę uważam za zamkniętą i dziękuje za pomoc forumowiczom....