Problem z TP LINK TD-W8968

Witam,
mam pododny problem z TD-W8968. W logach widnieje taka sama informacja podczas bezskutecznych prób dostępu do rutera z zewnętrznej sieci. No-Ip jest skonfigurowane poprawnie i przekazuje aktualny adres, IGMP jest odznaczone, dodatkowo przekierowane są dwa porty 7090, 7091 jako wirtualne servery. Nie wiem co jest powodem tego, że ruter odrzuca połączenia z zewnątrz.

Pozdr. Bartek

Jak rozumiem masz problem z dostępem do routera z zewnątrz?

Na jaki IP przekierowałeś porty? Czy na tych portach coś nasłuchuje?

Tak, dokładnie w tym problem, nie mogę dostać się z zewnątrz do rutera. Nie ma znaczenia czy próbuję dostać się wpisując aktualny ip w przeglądarce czy przy użyciu programu dostępowego - KPD2 Satela rezultat jest ten sam, odmowa oraz log:
"IGMP- Warning- V2 igmp router occured! Not matching ours V3".

Do rutera na sztywno podłączony jest moduł komunikacyjny centrali alarmowej, który nasłuchuje na tych portach. Od wewnątrz wszystko działa ok.

Co to za dostawca internetu? Jak masz skonfigurowane samo przekierowanie?

Łącze jest na neostradzie. Parametry połączenia:
ADSL: Annex A/I/J/L/M; ADSL_2plus
WAN: Poppe_0_35_2_d; PPPoE; 0/35;
IGMP Snooping off.

Chodzi mi o obrazek z konfiguracji przekierowania portów. Spróbuj wpisać adres IP centralki do DMZ routera.

Przekierowanie portów poniżej. Wpisywanie adresu do DMZta nie pomaga.

Daj jeszcze status routera.

Centralka jest podłączona bezpośrednio do routera i ma adres 192.168.1.4 przypisany na stałe?

Tak, centralka wpięta jest do portu stałego i ma nasztywno wpisany adres. Po sieci lokalnej działa prawidłowo.
Router jednak nie reaugue nawet po wpisaniu jego adresu bez przekierowanych portów. W takim przypadku powinien zgłosić się stroną do logowania.

Ten ze statusu to jest aktualny adres IP na routerze?

Tak.