Problem z TP LINK TD-W8968 oraz WR702N

Witam. Mam problem z routerem, po podlaczeniu WR702N w trybie client w routerze TD-8968 w logach pojawia sie co chwile
IGMP- Warning- V2 igmp router occured! Not matching ours V3
co to oznacza i jak sie tego pozbyc??

Wyświetlanie tego komunikatu to twój jedyny problem? Czy dzieje się coś ze stabilnością połączenia czy dostępem do internetu?
Masz od ptaszkowane w routerze IGMP?

Mam neostrade 20Mb i ostatnio codziennie ok 9 rano zrywalo mi polaczenie. Zauwazylem ze wtedy SNR MARGIN DOWN spada do 0 a nawet czasem ponizej. Restart routera pomaga i znowu jest ok do nastepnego dnia rano. WR702N mam juz dluzszy czas i nie bylo problemu. Nie wiem czy wczesniej w logach bylo to ostrzezenie bo nie zagladalem. IGMP wlaczalem i wylaczalem, nic to nie zmienia.

To normalne usługa resetuje połączenie raz na 24godzi. Potem po 2-3minutach powinna ruszyć z nowym adresem IP bez resetowania. Wykasuj logi i sprawdź czy masz nadal błąd z IGMP.

Ale wczaesniej nie mialem tego resetowania. Logi kasowalem i jak tylko wlacze wr702n to pojawiaja sie te komunikaty. Jak go odlacze od zasilania to sie nie pojawiaja.

100% miałeś tylko występowały w godzinach w których nie korzystałeś z internetu i tego nie zauważałeś.

Mało istotny błąd a raczej informacja. Nie zwracaj na to uwagi.

Calkiem mozliwe, ale co z tymi logami? Czy moze tak byc?

Wstań w nocy o 3 wyłącz zasilanie routera na chwilę i będziesz miał reset codziennie o 3 w nocy :wink:

Tak jak pisałem nie przejmuj się tymi logami. Protokołu IGMP nie używasz więc śpij spokojnie.

Dzieki bardzo. Juz myslalem ze cos jest nie tak. Caly dzien siedzialem, aktualizowalem routery i dlubalem w ustawieniach a tu wszystko ok.