Problem z TL-WR702N brak panelu konfiguracji

witam sporo czytalem i mysle ze zrobilem wszystko na wszystkie sposoby a i tak nie jestem wstanie dsotac sie do panelu konfiguracji
link: http://tplinklogin.net mozna wsadzic sobie gleboko bo pojawia sie strona gdzie moge wykupic domene a nie panel sterowania
wpisywanie 192.168.0.254 tez niczego nie daje, nic sie nie pokazuje
co moge zrobic?
laptopa mam podlaczonego do sieci bezprzewodowo jesli ta informacja ma znaczenie

Na pewno jest panel konfiguracji.
Połączony jesteś na pewno z tym TP-Linkiem, a nie przypadkiem do sąsiada?

Nie łącz się przez WiFi (rozłącz połączenie WiFi), tylko kablem Ethernet podepnij kompa do gniazdka LAN w routerze. Następnie właśnie tplinklogin.net i logowanie domyślnym loginem i hasłem ("admin" w obu przypadkach)
Jeśli podłączenie kablem nie pomoże, to musisz sprawdzić, czy TP-LINK daje Ci numer IP.\

https://support.norton.com/sp/pl/pl/home/current/solutions/v1602412_N360_N360RET_2013_pl_pl

Przy okazji: Brama domyślna to adres IP Twojego routera i jego wklepanie w przeglądarkę powinno wyświetlić okienko logowania do panelu.

ok blad ktory zrobilem to wpisalem zly model tplinka bo to jest
WR702N
ale wiele to nie zmienie wklepanie tego 192.168.0.254 w przegladarke absolutnie niczego nie wyswietla
ip wprowadzilem recznie i w cmd widze ze pokazuje nie mniej nic z tym nie moge zrobic
opisze to dokladnie jak to jest polaczone
livebox z internetem jest bezprzewodowo polaczony z laptopem
a tplink kablem z laptopem.
co moge zrobic jeszcze?

Zrobiłeś reset TP-linka do ustawień fabrycznych?
Podstawowa konfiguracja WR702N - [url=http://www.napad.pl/instrukcje/tl-wr702n_skrocona_instrukcja.pdf

dzieki za tego linka tak restartowalem wielokrotnie teraz na wszelki wypadek tez dioda chwile mrygala a teraz caly czas sie swieci
ale w tym opisie jest informacja ze po kliknieciu w ikonke (te przy zegerku powinienem widziec tego tplinka a tak nie jest ip przydzielilem w cmd jest ale polaczc sie nie moge a brama nie dziala

Urządzenie jest nowe czy używane?

nowe... to znaczy mam nadzieje bo ze sklepu

No to konfiguracja powinna być domyślana jako AP i sieć powinna być widoczna przez komputer z karą bezprzewodową. Sprawdź na innym urządzeniu. W grę wchodzi jeszcze reset 30/30/30 - jeżeli to nie pomoże to pozostaje zwrot na gwarancji do sklepu.

ale internet mam miec odlaczony ? czy to nie ma znaczenia ?

Nie bardzo rozumiem!? Do konfiguracji WR702N nie potrzebujesz dostępu do internetu, nawet wskazane jest aby jedynym połączeniem sieciowym komputera był przewód podłączony do WR702N lub połączenie bezprzewodowe go sieci z routera.

ok udalo mi sie to zresetowac i teraz pytanie jeszcze jedno mam dostalem sie do panelu ten tp link tak jak pisalem wczesniej ma byc ustawiony jako client do telewizora czy haslo jest potrzebne bo nie wiem czy pozniej w TV jakos to haslo wpisze

Na TV potrzebujesz tylko dostęp do internetu czy będziesz korzystał z zasobów sieci wewnętrznej bo niestety Livebox jest bardzo kapryśny w konfiguracji z innymi urządzeniami.

no i chyba jest tak jak mowisz bo nie idzie tego zrobic z livboxem nie mam zielonego pojecia jak to podlaczyc wszystko zriobione tak jak trzeba nawet dodalem adres MAC tplinka i nic przez niego nie idzie