Problem z TD-W8961ND ROZłĄCZA internet na wifi

Witam!
Ponownie pisze tu na forum :slight_smile:
Jestem posiadaczem zacnego routera Firmy TP-LINK TD-8961ND. (gubiący internet na wi-fi. Po podłączeniu przez kabel ethernet do komputera jest cały czas)
Jest to drugi mój router (pierwszy został wymieniony na gwarancji).
Z racji tego, że tu na forum producenta nie mogę znaleźć żadnej porady, a serwis wymienia router na nowy, co nie skutkuje satysfakcją klienta i naprawą routera (jest to samo co było) mam tu pytanie, czy można zamienić na inny model lub zwrot pieniędzy? Bo nie chciałbym zostać w sytuacji, w której będę wysyłał router do serwisu, dostane nowy nie lepszy i tak aż do końca gwarancji i zostanę z routerem rozłączającym internet.
ps. pragnę dodać że nie jestem sam z takim problemem :slight_smile:

Próbowałeś wymieniać zasilacz może być 12V/1A lub 12V/1,5A

To chce Pan powiedzieć żeby zobaczyć / spróbować poprawne działanie waszego routera mam jeszcze dokupić inny zasilacz?

To nie jest mój router jest to forum nieoficjalne tworzone przez grupkę zapaleńców tak gwoli informacji.

a więc Pana zdaniem by coś to pomogło? bo internet jako taki jest tylko tyle ze rozłącza no i jest troszkę wolniejszy.
ps. dodam ze oprogramowanie na obu komputerach jest win8

Gwarancji nie daję ale objawy świadczą właśnie o słabej wydajności zasilacza który otrzymałeś w zestawie. Sprawdź może w domu jakieś urządzenie posiada taki właśnie zasilacz. 12V/1A lub coś większego (amperowo). Ważna jest wtyczka i polaryzacja +/-

Jak możesz to opisz w miarę dokładniej to gubienie internetu na wifi oraz z jakich urzadzeń korzystasz.