Problem z siecią WiFi!

Witam! A więc chodzi o to że po zabezpieczenia sieci WiFi nie mam internetu tzn.mam ale gdy jestem tylko podłączony przez kabel a gdy chce się podłączyć laptopem do WiFi lub jakiegoś innego urządzania połączenie jest ale pisze ze ograniczone.Wczesniej jeszcze nie miałem internetu ale to z powodu dostawcy ale przed tym internet normalnie smigal. Po kontakcie z nimi internet normalnie był tylko że bez zabezpieczenia więc postanowiłem go zabezpieczyx >: Mam laptopa z Windows 8.Router resetowalem i zabezpieczalem już z milionów razy lecz to i tak nic nie dawało. Wczoraj jeszcze raz go skonfigurowalem i miałem nadzieję że to coś da lecz nic nie dało.Mogby mi ktoś pomóc to już drugi tydzień nie mam internetu a po wczorajszej konfiguracji także nie ma go przez kabel. Proszę o pomoc osób zazeznanych w tym temacie.

Przypisałeś klucz do nazwy sieci w laptopie.

Jaki klucz? Hasło do sieci tak

Co to za router? System wyrzuca jakiś komunikat o błędzie? Karta sieciowa poprawnie zainstalowana?

Router TP-LINK TL-WR340G. Nic się nie pokazuje jedynie co to jak się połączy z siecią ograniczone.

Jak masz dostarczony internet do WR340g? Inne urządzenie nie mają problemu z tą siecią bezprzewodową?

No właśnie mają nic nie może się z nią połączyć tzn. łączy się ale także wyskakuje ograniczone

Jak masz dostarczony internet do mieszkania i jak podłączony do TP-linka (który port)?

Mam modem z Vectry i podłączony internet odniego do routera tplink

Do portu WAN TP-linka?

No tak

i co będzie trzeba wyciągać słowo po słowie jaką masz konfigurację?
chociaż jeden komputer działa jeśli podepniesz go bezpośrednio do modemu kablowego?
jeśli tak, to na nim ipconfig /all i wklejasz jako tekst (albo screenshot)

Pokaż status z tego routera.