Problem z routerem TP_LINK

Witam,
słuchajcie, mam problem z routerem Archer C20i, a mianowicie podczas update'u router postanowił wyjść sobie do menu głównego, przez co aktualizacja poszła się sypać do piachu, została stara wersja oprogramowania, ale dobra, póki działa, jest ok. Dzisiaj rano włączam komputer, modem i router i... bum, wszystko poszło się sypać: internet działał jak krew z nosa, to jedno, potem było już tylko gorzej, gdyż nie mogłem i nie mogę wejść na stronę konfiguracyjną routera wpisując swoje dane logowania i hasło, resetowałem router, też nic. Próbowałem ze starym routerem (TP-LINK WR740N) i występuje to samo. Po bezpośrednim połączeniu też internet nie chciał działać, po podłączeniu bezpośrednim do konsoli PS4 internet nabrał wiatru w żagle i zaczął działać teraz na laptopie.
Jeśli znajdzie się ktoś na tyle obeznany z IT by mi pomóc z tym problemem, byłbym wdzięczny. Mogę zawsze uzupełnić wpis o informacje dodatkowe jeśli będzie taka potrzeba :slight_smile:

Jaki to dostawca internetu i w jaki sposób masz go dostarczonego? Co to za modem?

Internet mam od Vectry. Modem kablowy to jakiś ośmio-letni już sprzęt firmy Scientific Atlanta, model EPC2100R2 jeśli to ma coś pomóc.

Czy przez modem bezpośrednio masz dobry sygnał internetu?

Tak tak, sygnał jest dobry - prędkość jest taka, jaka być powinna. Jak już mówiłem, po podłączeniu do PlayStation 4 internet zaczął normalnie działać, później na laptopie też.