Problem z routerem TP-LINK WR841N - dane przez wifi - drukarka, telefon, tv

Witam,
posiadam router TP-LINK TL-WR841N / TL-WR841ND no i niestety problem z konfiguracją sieci tak aby współpracowały w niej urządzenia takie jak telefon, tv i drukarka :slight_smile:
Jakby to ładnie i zwięźle opisać...
PROBLEM: Urządzenia w sieci LAN przez wifi niby się widzą - z komputera mogę PINGować i telewizor i telefon i drukarkę, ale jest jakby zablokowane przesyłanie danych pomiędzy nimi. Nie działa więc drukowanie przez wifi - gdy chce już wysyłać dane wyskakuje błąd, że drukarka jest niedostępna, mimo, że jest podłączona do sieci i PING jest ok. Poza tym "zniknęła" taka funkcja, którą bardzo lubiłam... w aplikacji YouTube na telefonie, że z telefonu (android) mogłam włączać filmik na telewizorze (tv oczywiście podłączony do wifi, Youtube w nim działa). Po prostu nie ma przycisku :slight_smile:
Wcześniej używałam tych funkcji, ale przestało mi działać chyba po ostatnim upgrade firmwaru (robiłam, bo wifi przerywało no i firmware był już dość stary). Wcześniej raz już też upgradowałam i miałam to samo, ale wtedy pomogła ponowna konfiguracja i w końcu ODZNACZENIE opcji "AP ISOLATION". Teraz oczywiście mam to również ODZNACZONE. Próbowałam przełączać i jak jest aktywne to PING nie działa, więc jakby coś się zmienia... ale danych nadal nie przesyła.
Firmware Version: 3.15.9 Build 140724 Rel.63227n
Drukarka: HP Deskjet 3520 series
Telefon i TV raczej nie ma znaczenia.
Konfiguracja na screenach poniżej. Robiłam ją wg czegoś co znalazłam w sieci, teraz już nie mam linka. I oczywiście próbowałam różnych opcji. Wydaje mi się, że mam wszystko tak samo jak wcześniej, kiedy używałam tych opcji urządzeń, ale może coś pomijam i nie potrafię tego znaleźć. Martwi mnie ten czerwony komunikat, ale z tego co pamiętam to on zawsze tak był. Checkbox niby nieaktywny, ale zaznaczony i w ogóle to chyba by w ogóle zdaje mi się, że to dotyczy w ogóle "całego" wifi.
Proszę o jakąś radę :]