Problem z połączeniem TD-W8968 V1

Witam.Zakupiłem niedawno ten modem i mam problem z połączeniem do internetu.Polączenie ADSL jest lecz internetu nie ma. Na ZTE działa prawidłowo.Załączam screen z ustawień.

Przełącz na PPPoA VCmux dla Orange, login i hasło 100% poprawnie? Ważne są małe i duże litery.

Login i Hasło 100% poprawnie bo skopiowałem je z modemu z kopi ustawień w formacie txt do odczytania więc nie ma błędu

Login i Hasło 100% poprawnie bo skopiowałem je z modemu z kopi ustawień w formacie txt do odczytania więc nie ma błędu
Potwierdził bym te dane u dostawcy. Plus to o czym pisałem PPPoA VCmux dla neostrady, No i wpisujesz je do nowego routera czy kopiujesz?

kopiuje ale wklepie je i zobacze co sie bedzie dziac

nie działa a login hasło poprawnie wpisane.Powinno pójść na rejestracja@neostrada.pl rejestracja i połączyć z orange.pl o ile się nie mylę?Nie wiem już mi ręce opadają.

Poprawiłeś na PPPoA? Na domyślnych ustawieniach masz tylko dostęp do strony Orange.

No włanie ze nie mam dostepu do strony orange.pl.Próbowałem na PPPoE i nic

Masz spróbować PPPoA VC mux, daj obrazek ze statusu po tej konfiguracji bo coś tu mieszasz w wypowiedziach,

PPPoA VC mux gdzie to jest?pvc 0 vpi 0, vci 35 ustawiłem ADSL G.DMT, i ANNEX A

Connection type, tylko zmień ten Orange wtedy będziesz mógł wybrać inny typ. Jeżeli PPPoA VCmux nie pomorze dzwoń do dostawcy i potwierdź dane do logowania. Oczywiście testujesz połączenie na jednym routerze bo na dwóch podłączonych do linii nie zadziała na 100%.


ten opis sprawdzałem i nic

Co mam ci powiedzieć albo robisz to o co pytam i proszę albo szukasz gdzie indziej - twój wybór :wink:

Bardzo ci dziekuje za pomoc tylko chcialem Ci napisac co wczesniej robilem i nadal nic.Dla pewnosci haslo wpisalem w modemie ZTE te same co w tp-linku i działa więc napewno jest ok.moze ty sprawdzisz np poprzez teamViewer ustawienia?

Niestety nie pomagam poza forum.

Rozumiem,Jutro napiszę bo już nie zdążę.Dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam

Zadzwoń do BOK Orange w celu wygenerowania nowego hasła. Login zostaje ten sam.

Hasło zmieniłem na stronie orange.pl :
http://www.orange.pl/kid,4002234817,id,4002417383,title,zmiana-hasla-do-Neostrady,helparticle.html

I co, na nowym też nie działa? Pokaż jakieś zakładki z konfiguracji tego routera a w szczególności zakładkę Status.

Pomogło.Zmiana hasła zadziałała :smiley: