Problem z multiroomem nc+

Witam, mam podłączony mutliroom bezprzewodowo poprzez most bezprzewodowy (bridge with AP). Dekodery połączone przez TP-Link TL-WR743ND, natomiast główny router to Netgear DGN1000. Wszystko ładnie działa zarówno multiroom jak internet w dekoderach. Problemy się pojawiają a włąściwie to nie działa multiroom i internet w dekoderach jak główny router zostanie odłączony od zasilania i ponownie włączony. Wtedy muszę zrobić reset routerów tp-linka i od nowa wprowadzam ustawienie Bridge with Ap i znowu działa. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy ?

Po włączeniu DGN1000 parametry sieci bezprzewodowej są takie same (nazwa, klucz i jego rodzaj)? Wyłącz wszystkie automaty w konfiguracji głównego routera.

Ja nic nie zmieniam w DGN1000, klucz,rodzaj i nazwa są takie same. Z tego co zauważyłem zmienia się chyba tylko kanał-widzę to przy ponownym konfiguracji tp-linków. Spróbuje wyłączyć automaty w DGN1000 chociaż nie bardzo wiem jak(ale popróbuje)

Parametry pozostają chyba takie same bo inne urządzenia(ps3,laptop,tablet,tv) korzystają z routera Dgn1000 bez problemu

Pokaż co masz ustawione w konfiguracji radia na głównym routerze,

Nie wiem czy na tych zrzutach będzie co powinno...

Może ten zrzut...

Wireless Settings pokaż jeszcze ss.

Wklejam zrzut z Wireless Settings

chociaż nie bardzo wiem co oznacza skrót ss przy Wireless Settings

To jest skrót od Screen Shot- zrzut ekranowy.

Channel masz auto - wybierz jakiś konkretny kanał.

SS :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ok dzięki, wybrałem i popróbuje.

Po zmianie channel z auto na konkretny teraz działa wszystko poprawnie, nawet po dłuższym rozłączeniu routera od zasilania . Dzięki .