Problem z Multiroom i TP-LINK TL-WR702N

Witam, mam problem z usługą multiroom w nc+. Niby za pomocą TP-LINK TL-WR702N ustawionego na Client wszystko się łączy i jest ok. Niestety co jakiś czas wyskakuje, błąd połączenia multiroom(tak jakby TP-LINK TL-WR702N przestał działać). W momencie gdy odłączę TP-LINK TL-WR702N od prądu na chwilkę i podłączę na nowo to 8 na 10 razy połączenie wraca samo. Czy ktoś miał podobny problem i sobie poradził lub ewentualnie wie jak z tym walczyć?

Jaki router masz po drugiej stronie? Czy te zaniki sieci są regularne? Możliwe że to kwestia DHCP i jego odświeżania. Tunery masz ustawione na automatyczne pobieranie adresów? Oprogramowanie masz aktualne na TP-linku?

Router Asus RT-N12E. Nie są regularne. Raz występują co 3 godziny, a później kilka dni spokoju. Oprogramowanie aktualne i tunery automatycznie pobierają adres.

Jak wygląd poziom sygnału z głównego routera? Czy eter nie jest za bardzo zaszumiony w twojej okolicy? Kanał dla sieci bezprzewodowej na Asusie masz na stałe ustawiony?

download 26 Mbps, jak z szumami nie wiem, i nie wiem jak z kanałem dla sieci. Jak to sprawdzić? :wink:

Chodzi mi o poziom sygnału nie o download. Wszystko jest w zakładce survey i APlist

gdzie są te zakładki? xD Sorry za byc może głupie pytania, ale zwyczajnie nie orientuję się w tym temacie.

Ty konfigurowałeś WR702N czy ktoś inny to robił?