Problem z logowaniem na stronę konfiguracyjną TL-WA850RE

Witam
Posiadam uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej, 300Mb/s TL-WA850RE
Mam problem z zalogowaniem się na stronę konfiguracyjną.
Wykonuję czynności zgodnie z instrukcją przewodowo i bezprzewodowo i nic.
Pierwszy raz jak się logowałem wszystko poszło ok do momentu jak się pojawiłem na stronę konfiguracyjną.
Zaraz pojawił się komunikat że połączenie zostało zrestartowane i od tego momenty już się nie chce nawet pojawić strona do logowania.
Proszę o pomoc !!!
Pozdrawiam
Hudini2005

Pewnie kwestia adresacji, ustaw na wzmacniaczu Static IP z adresem będącym w podsieci głównego routera. \

Przykład:
Główny router - 192.168.1.1
Repeater - 192.168.1.254
lub
Główny router - 192.168.0.1
Repeatert - 192.168.0.254
Jeżeli zostawiłeś Smart IP a repeaterze jego adres IP powinien być widoczny w DHCP Client głównego routera

Jak to mam zrobić skoro nie mogę się zalogować do Repeatera ?

Reset do ustawień fabrycznych konfiguracja adresacji i ponowna konfiguracja wzmacniacza

Resetowałem wzmacniacz i to nic nie dało !!!

Podłacz wzmacniacz po lanie i pokaz screena z polecenia ipconfig/all.

Proszę.

Proszę.

Może napisz jak wykonałeś ten reset? A polecenie powinno wyglądać ipconfig /all (ze spacją) bo to co pokazałeś nic nie daje.

Proszę.

Wifi musisz mieć rozłączone a kablowo do repeatera. Wpisujesz w przeglądarce http://192.168.0.254 - dostęp do internetu nie jest potrzebny ci do konfiguracji TP-linka

Ok będę próbował i dam znać.

Udało mi się zalogować dwa razy, niestety nie udało mi się go skonfigurować bo działał niestabilnie.
Przywróciłem mu ponownie ustawienia fabryczny i tyle było z logowania.
To samo się dzieje z drugim wzmacniaczem.
W czym jest problem bo przy łączeniu z ruterem też są czasami problemy.

to może diagnostykę należałoby zacząć od routera, bo repeatery są tylko "bezprzewodowymi przedłużaczami zasięgu" i gdy masz problem z działaniem routera to żaden repeater cudu nie dokona - sam musi mieć dostęp do internetu (czyli do prawidłowo działającego routera), aby móc sygnał przekazać dalej
kolejna sprawa - repeater do działania MUSI być w zasięgu WiFi routera (do poprawnej konfiguracji też to bywa użyteczne)
a piszesz o 2 repeaterach więc stopień skomplikowania rośnie do kwadratu - zacznij jednak od poprawnej konfiguracji routera (swoją drogą zarzuć screenshoty z jego konfiguracji - tak będzie łatwiej coś podpowiedzieć)
już masz 2 rozłączne sieci o adresach 192.168.15.0 i 192.168.0.0 więc podejrzewam, że nie idziesz właściwą drogą
jak wygląda kwestia wolnego miejsca w eterze? - czy jest dużo innych sieci? czy możesz wykonać podstawową diagnostykę inssider'em?

Jaki masz poziom sygnału z głównego routera? Ustawiłeś Static Ip z adresm będącym w podsieci głównego routera i nie kolidującym z innymi adresami w w sieci?