Problem z logowaniem do td-w8901g po aktualizacji firmware

Zaktualizowałem dzisiaj firmware w TD-W8901G v3.3 i nie mogę się na niego zalogować.
Próbowałem w czterech różnych przeglądarkach i po wpisaniu nazwy użytkownika i hasła przekierowuje mnie ponownie na stronę logowania.

Jeżeli wpiszę niepoprawny login i hasło to otrzymuję komunikat: The username or password is incorrect,please input again

Zmieniłem nazwę użytkownika i hasło przez telnet ale nic to nie pomogło.
Link do firmware: http://www.tp-link.com.pl/resources/software/TD-W8901G(UK_V3_140512.zip
Może jakieś pomysły?

Najpierw wykonaj zwykły reset ustawień przyciskiem na obudowie (przytrzymując go 15s), potem zaloguj sie domyślnym loginem i hasłem (na obudowie masz podane domyślne dane logowania)
Jak to nie pomoże, to:
Wykonaj RESET 30/30/30
i spróbuj zalogować się jak wyżej.
Jeśli za którymś razem dostaniesz się do ustawień routera, to ręcznie musisz go od nowa skonfigurować (hasła, WiFi i inne)
Aha, logowanie wykonuj będąc podłączonym do routera kablem (do gniazda LAN)
Jeśli dalej nie pomoże, to pisz, a wspólnie postaramy się rozwiązac problem.

Niestety problem nadal nie rozwiązany.
Zmieniłem nawet komputery i system operacyjny xp/vista/7

Próbowałeś tylko wpisać username-admin reszta puste?

Panowie i Panie
Przyczyną braku możliwości logowania był program do blokowania reklam Adfender.
Problem udało się rozwiązać dzięki Ubuntu na którym ten program nie jest zainstalowany i to podsunęło mi myśl żeby szukać w programach które uruchamiają się ze startem systemu.
Dziękuje wszystkim za pomoc i może komuś przyda się ta informacja.

Dzięki za informację w temacie. Zamknij wątek jeżeli wszystko jasne. W razie problemów zapraszamy ponownie na forum.