Problem z konfiguracją TL-WR543G

Witam, wczoraj (28-12-14) dostałem router tp link wr543g, mój poprzedni router to netgear wnr1000v3 który już ledwo dawał radę. Na netgearze internet działał, lecz na tp-linku nie działa. Dodam, mój internet to radiowy internet ''nstream'' Krosno, antena jest podłączona kablem wan do routera tp-link jak to było w netgearze, ale nic nie chce działać. Pomocy! TP-LINK nie wykrywa ip wan.

Opeartion Mode masz ustawione jako Wireless Router?

Jak radiowy to z pewnością masz na zewnątrz jakąś antenę, pytanie tylko jaką? Czy idzie od niej skrętka?

AP Router[quote="CHACA, post:3, topic:7324"]Jak radiowy to z pewnością masz na zewnątrz jakąś antenę, pytanie tylko jaką? Czy idzie od niej skrętka?[/quote]
NanoStation loco M5
UWAGA! Ustawienia i wszystko inne będę mógł sprawdzić w środę. Zasilacz którym podłączyłem router okazał się za mocny i w środę dostanę nowy.

Sprawdź jeszcze adresację jaką dostajesz a "anteny" na dachu po podłączeniu do komputera. Musi być z innej puli niż ta która jest na TP-Linku.

Jak mam to sprawdzić? Poza tym, antenę mam na balkonie :smiley:

Podepnij kabel z anteny bezpośrednio do komputera (router pomijasz ) i wykonaj polecenie ipconfig/all >czyli start -uruchom -cmd i ipconfig/all screena wrzuć na forum.

Podpiąłem przez ''PoE Adapter'' bo bez niego nie chciało działać
Macie:

No to tak jak pisałem wcześniej musisz zmienić adres IP TP-linka. Masz w tej chwili pewnie 192.168.1.1 a zmień na 192.168.100.1

Na pudełku od anteny pisze mi takie coś:
Default IP: 192.168.1.20
username: ubnt password: ubnt
Ale może mi zmienili ip bo jak wpisuje takie to nic się nie dzieje.

Gdzie wpisujesz? Masz zmienić adres IP TP-linka ze 192.168.1.1 na 192.168.100.1 (NETWORK->LAN)