Problem z konfiguracją TL-WA500G

(pasqd) #1

Cześć!
Mam niewielki problem z konfiguracją AP TL-WA500G. Swojego czasu udało mi się go uruchomić i skonfigurować po czym przeleżał trochę w szufladzie. Dziś próbowałem go podłączyć ponownie do komputera (kablem) i niestety poległem.
Zrobiłem reset fabryczny, ustawiłem na komputerze następujące dane:
IP: 192.168.1.10
MASKA: 255.255.255.0
BRAMA: 192.168.1.254
Zwykle (o ile mnie pamięć nie myli) to wystarczało do zalogowania się przeglądarką na AP. Niestety tym razem pojawia mi się dziwny komunikat - treść znajdziecie w umieszczonym w poście obrazku. Zwykle pojawiało się okienko z monitem o login i hasło, a tutaj coś takiego wyskakuje (jako normalna strona www). Niezależnie od przeglądarki i czyszczenia ciastek.
Czy macie jakieś pomysły na rozwiązanie tej zagadki? Czy może sprzęt już się posypał ze starości i czas na nowy zakup?
Z góry dziękuję za wszelkie rady!

(wojtek2803) #2

Jaki masz anty wirus na komputerze ? Wpisz w przeglądarkę jeszcze http://tplinklogin.net

(CHACA) #3

Jak nie pomoże to ustawienia karty sieciowej w komputerze na auto. Zresetuj metodą 30/30/30. Caps Lock masz wyłączony na klawiaturze?

(pasqd) #4

Dzięki Panowie! Wyszło na to, że antywirus nie pozwalał na zalogowanie się na AP.

Temat można uznać za rozwiązany. Zamykam. CHACA