Problem z kartą AC1900 Archer T9E pod Windows 10 64bit Fall Creators Update

Cześć,
Mam problem z moją kartą Archer T9E, a mianowicie po instalacji najnowszej aktualizacji do Windows 10 Home 64bit pojawił mi się przy niej wykrzyknik w menadżerze urządzeń. Najnowsze sterowniki ze strony TP-Linka nie działają. W internecie nie umiem znaleźć nic nowego wydanego po sierpniu tego roku. Starsze nie działają z najnowszą odsłoną dzieła Mikrosoftu. I tak oto zostałem bez wifi.Miał już ktoś może podobny prypadek ? Pozdrawiam i proszę o help :wink:

Probówałeś odinstalować całkiem sterowniki (z usunięciem plików, żeby wcale nie instalował sterowników po resecie) i zainstalować od zera aktualne ze strony tp-linka?

Ale obawiam się, że nie jesteś jedyny:
https://answers.microsoft.com/en-us/insider/forum/insider_wintp-insider_devices-insiderplat_pc/tp-link-archer-t9e-adapter-card-stopped-working/635235a0-c236-42a5-87ad-c1c6e67c7a76

Tak próbowałem niestety nic to nie pomogło. Kontaktowałem się ze wsparciem TP-Linka i poradzili mi żeby przepiąć kartę ze slotu PCLx16 do PCLx1, ale niestety nie da rady gdyż mam Radeona r390x, który zajmuje dużo miejsca i muszę mu też przepływ powietrza zapewnić.