Problem z grą online na ps3

witam mam problem z gra online gram w pes13 online .po polaczeniu z przeciwnikiem i wybraniu skladow gdy przechodzi do rozpoczęcia gry na ekranie pojawia się ikona z 1kreska zasiegu i wywala mnie z gry,zmienilem kanał rutera i nic nie dało.pomocy,ponato zasieg internetu 100% na konsoli pokazuje

Co to za router (model)? Jak daleko stoi konsola od routera?

TL-WR740N ruter stoi na meblach a konsola w dolnej półce w tym samym pokoju

Łączysz się z poprawną siecią? Przy takiej odległości powinien być full zasięgu. Zainstaluj inSSIDer-a i daj obrazek z zakładki NETWORKS.

mam problem jak skopiować ten obrazek z inssidera,mam już sainstalowany inssider .

W googlach wpisz sobie print screen i wszystko będzie jasne.

łączy się bez problemów z netem

M M M komp_Network to sieć która jest ustawiona na TP-linku i z taką nazwą łączysz się także ba konsoli?

tak.i na konsoli jak robie test połączenia to pokazuje 100% siła sygnału ale podczas gdy gram przerywa połączenie nieraz mi się uda pograc ale przycina bardzo.problem pojawił się od ok 2 miesiace
dodam jeszcze ze resetowałem ruter ale to nic nie dało

W tym czasie na komputerze nie masz problemów z korzystaniem z internetu? Połącz kablem kosnole z routerem i po problemie.

komputer chodzi bez problemu.kabel eternet?

Tak dokładnie połącz urządzenia kablem ethernet. Wygląda na to że konsola robi jakieś zakłócenia.

ok dzięki za rade

witam połączyłem konsole kablem z ruterem i dalej to samo, masz jeszcze jakieś pomysły?

Od jakiego dostawcy masz internet, masz przed tym routerem modem?

Wifi wyłączyłeś w konsoli? Też zapytam tak jak kolega i jakim łączu internetowym mówimy?

mam modem tp link nie wyłączałem bo chyba nie ma takiej opcji

Co to za model? Co to za dostawca internetu? Więcej szczegółów!?

Cały czas może ciągnąć przez wifi. Zmień nazwę sieci lub hasło w konfiguracji TP-linka.

Co to za model? Podaj nam go.

a internet to kablówka z vectry model modemu epc2100r2cablemodem CISCO