Problem Tp-Link TD W8961ND

No to już konfigurowaliśmy ręcznie ale coś nie działało ale możemy spróbować jeszcze raz

Jak to zrobicie to postarajcie sie zrobić jakieś zrzuty z tych zakładek które konfigurowaliście.

Ok choć jak patrzyłem to nie było takich najważniejszych rzeczy jak DSL Modulation

Dobra teraz już wgl coś głupieje a mianowicie migają diody najpierw dioda power a potem inne ale nie powinno się tak dziać i prawdopodobnie oddaje do wymiany

Jeżeli router ma gwarancję zawsze można oddać wadliwą sztukę w miejscu zakupu. Przy takiej ilości zawsze mogą zdarzyć się jakieś "felerne" egzemplarze a uszkodzenia wychodzą dopiero po kilku tygodniach czy miesiącach użytkowania. Zwykle z W8961ND nie ma żadnych problemów.

No akurat było z nim problemów :stuck_out_tongue: Ale mam nadzieję że teraz nie będzie :smiley:

ok wyminilem router podłączyłem do laptopa i jest wifi :smiley: jednak teraz chce ustawić hasło, w którym polu to się ustawia? ^^

Zakładka Interface Setup ->Wireless
http://www.tp-link.com.pl/article/?faqid=276

Ok juz wszystko ładnie działa jednak teraz mam problem bo jak podepnę to działa wifi zaś nie działa mi na kompie po rozdzieleniu ADSL Splitter. Co doradzacie? Myślę żeby jak na razie zakupić kartę wifi i podpiąć do komputera. Co o tym sądzicie?

Co masz na myśli o tym rozdzieleniu bo nie bardzo rozumiem?

Linia do routera, reszta urządzeń musisz podłączyć do TP-linka.

Bo mam coś uwaloną kartę sieciową i działa mi wyłącznie modem i chcę rozdzielić żeby do jednego kabla z sieci był podpięty modem i router. Gdy podpinam pod telefon to nie działa a jak pod kabel do modemu to działa jednak tylko jedno z urządzeń ( albo modem albo router) a chciałbym żeby działały dwa na raz. Zrozumieliście? :smiley:

To normalne, na jednej linii telefonicznej może działać w danej chwili tylko jeden modem/router ADSL - jedno urządzenia. Czyli możesz korzystać albo z modemu albo z routera.

Aaa no to szkoda że tak nie można ale ok :slight_smile: choć jak podpinam pod telefon to pokazuje że jest sieć wifi jednak nie ma internetu :confused:

Do rozgłaszania wifi nie jest potrzebny dostęp do internetu na routerze.

Ok dobrze to już znam odpowiedź na te pytania co chciałem :smiley: Czyli pozostaje mi kupić kartę wifi na usb lub kartę sieciową tak?

Tak dokładnie.