Problem połączenia PS4 z TP Link TL-WA801ND

Dzień dobry,
mam problem z właściwą konfiguracją access point TP LINK TL-WA801ND
Przez dwa lata wszystko świetnie działało, ale ostatnio nie mogę połączyć się z siecią na konsoli Play Station 4 (błąd WS-37397-9). Według informacji znalezionych w sieci, sieć Play Station Network traktuje moje połączenie jako atak DDoS na ich sieć i banują IP z którego się łączę. Czy może być to spowodowane złą konfiguracją routera?
Zresetowałem router, wgrałem nowy soft ze strony producenta, ponownie go skonfigurowałem za pomocą automatycznych ustawień i na wszystkich urządzeniach poza konsolą internet działa świetnie.
Internet mam z lokalnej sieci internetowej GIGA 10Mb/s
Z góry dziękuję za pomoc.

TP Link TL-WA801ND to nie router tylko access point. Pokaż jak masz go skonfigurowanego? TP Link TL-WA801ND rozgłasza sieć? Jak masz dostarczony dokładnie internet do mieszkania?

dziękuję za szybką odpowiedź,
nie wiem, co jest istotne, więc wrzucam wszystko

Jeżeli rozgłaszanie sieci oznacza, czy sygnał wifi jest na terenie domu to tak, rozgłasza.
Internet dociera do domu bezprzewodowo, za pomocą anteny na dachu domu.
Proszę poprawić dodanie obrazków do forum zgodnie z regulaminem forum - Administrator

Sam access point rozgłasza tylko sieć bezprzewodową w twoim domu i nie odpowiada za nic więcej. Przyczyny szukał bym w samym PS4 lub u samego dostawcy internetu bowiem pula adresów IP którymi dysponuje może być wykorzystywana do jakiś ataków a co w konsekwencji powoduje "wycinana" ruchu z tej puli adresów przez firewall serwera z którym się łączysz.

ok dziękuję za informację

Minusem tego typu łącza (radiówka) jest to że z tego samego IP może być widoczne w sieci internet kilka czy kilkanaście różnych hostów (użytkowników tego internetu).