Problem po dodaniu wzmacniacza RE200

Witam
Moja sieć:
Router WR841N
Reapiter WA801ND ( nie rozsyła sieci WiFi. Jest do niego podłączony główny dekoder NC+)
Reapiter WA701ND (nie rozsyła sieci Wifi. Jest do niego podłączony multiroom NC+)
Do tej pory wszystko działało Ok.
Zakupiłem dodatkowy multiroom NC+ . Multiroom musi się łączyć głównym dekoderem po wifi więc zakupiłem wzmacniacz sygnału RE200.
Poprzez szybką konfigurację (WPS) wzmacniacz i roter szybko się połączyły. Multiroom połączył się z głównym dekoderem. Po jakimś czasie zauważyłem że pierwszy multiroom nie może połączyć się z głównym dekoderem i komptutery telefony straciły łączność wifi. Na telefonie pokazuje że sieć ma dobry zasięg ale się nie łączy i czeka na poprawę jakości połączenia.
Gdy włączę WiFi analizer w telefonie to pokazuje mi że mam dwie sieci o tej samej nazwie tylko cyfry w nawiasie się różnią).
Po odłączeniu wzmacniacza wszystko działa ok, ale wtedy nie mam podłączonego jednego multirooma.
Może ktoś ma pomysł jak to skonfigurować aby wszystko działało.
Jestem laikiem w tych sprawach więc proszę o czytelne podpowiedzi.
Dziękuje.

Na wzmacniaczu masz ustawioną taką samą nazwę sieci jak na głównym routerze (powielanie) czy osobna nazwa z końcówką _EXT?

Wzmacniacz konfigurowałem z routerem za pomocą WPS.
Jak włącze wifi analizer to widzi dwie sieci o tej samej nazwie tylko cyfry w nawiasie są inne.

podaj więcej informacji (konkretne konfiguracje urządzeń a nie same ogólniki)
podejrzewam konflikt adresów IP (skoro dokładasz kolejne urządzenia, a ich nie konfigurujesz w jakiś sensowny sposób)

Skonfiguruj przez Quick Setup wpisując nową nazwę sieci dla RE200