Problem po aktualizacji firmware'u w routerze TP-LINK W8901G

Witam,
Dzisiaj po aktualizacji routera (przed nia dzialal dobrze, ale mialem wewnetrzna potrzebe zeby go zaaktualizowac :P) i ustawieniu go na stare ustawienia przestala sie swiecic kontrolka internet. Moje VPI to 1 a VCI 35, mam internet z neostrady, orange.

Zalaczam screena statusu

www.i.imgur.com/yQrTTQz.jpg

Pozdrawiam.

Konfiguruj PVC2 0/35 dla neostrady. Radzę zrobić reset do ustawień fabrycznych i ponownie skonfigurować. Jeżeli nie pomoże poproś operatora o wygenerowanie nowego hasła do usługi.

Dla Orange ma być VPI 0 i VCI 35. Zresetuj router do ustawień fabrycznych i ponowna konfiguracja .

Powinienem ustawic PPPoE vc mux czy PPPoA vc mux?

Dla orange PPPoA vc mux

Niekoniecznie.
U mnie działa PPPoA VC-Mux oraz PPPoE VC-Mux, obecnie mam PPPoE VC-Mux. Zależy to od sprzętu na Centrali. Zobacz po prostu, które Ci zadziała.

Strona dostawcy pisze:
http://www.orange.pl/kid,4002234817,id,4002235266,title,Neostrada-podstawowe-informacje,helparticle.html
Większość połączeń to raczej PPPoA/VCmux

Dziękuje panom za pomoc. Czy są jeszcze jakieś ważne opcje które powinienem zaznaczyć? I czy wiecie moze, dlaczego na speedteście lub po prostu moje ip pokazuje lokalizację na śląsku, choć mieszkam w okolicach Wrocławia? W dodatku, moja predkosc internetu nie przekracza 8Mb/s? W umowie mam do 10Mb/s ( tak orange sie usprawiedliwia) a rok - dwa temu miałem maksymalna predkosc. Przez to, kiedy ktos podlacza sie pod wi-fi i korzysta z internetu ping w grach mi strasznie skacze :/.
Jeszcze raz dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
P.S (Kiedy rozmawialem na infolinii z orange kiedys, pan mowil mi zebym ustawil VPI na 1)

Wszystko zależy do jakiego węzła jesteś podpięty. I jak wygląda obecna konfiguracja sieć u dostawcy. To może się zmieniać, więc nie sugeruj się tym.

Jeżeli nie ma ADSL2+ to nic więcej nie osiągniesz to max. dla G.DMT

Może trafiłeś na osobę mało kompetentną w temacie.

Jeżeli nie ma ADSL2+ to nic więcej nie osiągniesz to max. dla G.DMT
Kiedy zmieniam na ADSL2+ zawsze wraca z powrotem na G.DMT. Czytałem na forach orange, że dużo ludzi ma ten problem. Powinienem więc dzwonić do orange, żeby dali mi te ADSL2+? Rok temu na tym samym sprzęcie śmigało dobrze.

To już zależy od DSLAM-a i stanu linii telefonicznej czyli od infrastruktury twojego dostawcy internetu.

Przy tej prędkości raczej musisz mieć ustawienia obecne. Dopiero powyżej zaczyna się inna konfiguracja. Wiele ludzi na różnych forach technicznych opisuje problemy mając taką prędkość. Jest to chyba bolączką Orange lub cwaniactwo.