Powitania, poranki i nastroje

Nie ma, można w pełni konfigurować centralę przez DoladX-a tak jak byś był podłączony lokalnie

HIK 3Mpx w akcji, udostępnione z kanału CCTVAware
HIK 3Mpx in action, available from CCTV Aware channel

mapa kamer ze strony

no widzę, że dzisiaj to tak bardziej na "mapowo" :smiley:

Coś w tym jest że "mapowo" :slight_smile:

Co tu za cisza nastała ?!
Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

A widzisz ciepło się zrobiło i wszyscy na dwór/pole wyszli, po co przy kompie będą siedzieć :slight_smile:

Właśnie

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

no właśnie, za wyjątkiem tych co tkwią w robocie :frowning:

jakkolwiek sezon grillowy już rozpoczęty :smiley:

Roboty i tak nie przerobisz chociaż nie wiem jak byś się starał. Nie ma sensu się ścigać ze światem jak to mój szef zawsze mówi :slight_smile:

Siema Admin i koledzy
Pytanie do speca od BCS ;D
Zmieniłem zdalnie hasło na kamerze IP. Rejestrator z POE. Teraz nie mogę jej dodać do rejestratora. Czy muszę lokalnie wejść Na kamerę i wpisać jej to hasło aby zaczytała się poprawnie ?

Powinieneś zmienić dane w zakładce Ustawienia->Zdalne i kliknąć Modifi dla danego kanału/kamery

Tak zrobiłem a teraz mam of-line. Dziwne.

Kliknij na ikonkę status czy się podniesie? Możliwe że musiał byś zrobić reboot kamery po wpisaniu poprawnego hasła do rejestratora

U nas dzisiaj pogoda barowa :frowning:

Mario zrobiłeś tego BCS-a?

Zrobiłem. Gów********* nie firma. Więcej tego nie kupie i rejestratora z POE !
Masakra jak to nie.....nie.....nie. Porażka z IP w wersji ECO.

Do mnie rejestratory z PoE jakoś nie przemawiają (zamontowałem jeden, na razie działa). Zawsze rejestrator plus porządny switch z PoE z zapasem mocy

Właśnie. Nadaje adresacje z puli wg switcha. Nie można tego wyłączyć. Wejść przez rej. nie można bo już jest inna niż rej.
Jakieś dziwne zaczął mieć zachowania. Wyszukiwał mi adresy IP po dwa te same.....
W końcu się udało :wink:
ps.
A najlepszy jest ten wirus na ubnt ! u nas kilka anten wycięło.
Koleś z ok 800 szt. ma widoczne 290 szt.

Po ataku resetuje się chyba do fabrycznych z tego co czytałem? Jest możliwość potem wejścia na urządzenie i aktualizacji oprogramowania? Sprawdzałeś?