Powitania, poranki i nastroje

Na stanowisku HIK-a byłem i nie tylko, dużo rozmawiałem, właśnie przeglądam katalogi BCS, ROGER, SATEL,

no widzę, że się nie obcyndalasz na tych targach :smiley:
ale mnie jedna kwestia zastanawia- TP-Link wchodzi ze smartfonami na polski rynek, a na form na ten temat cisza jak makiem zasiał…

Pierwsza sprawa to w Polsce nie było jeszcze oficjalnej premiery, druga to sprawdź nasze pozostałe kanały informacyjne (twitter, facebook) no a trzecie forum ma jednak zadanie wsparcia a nie informowania dlatego to nie jest tutaj priorytetem :slight_smile:

Jak tam weekend spędzacie? Bo ja pracująco troszkę roboty sobie nabrałem

Dla odpoczywających miłego weekendu a dla pracujących miłej pracy życzę

Marcin Ty zacznij z życia korzystać bo wiecznie pracujesz.
Jak widzę to alarmami się bawisz. Jakaś nowość?

Versa Plus, KNX (automatyka budowlana) to w co Satel wchodzi teraz

Nie wiem czy pokazywałem ale wpadło mi zdjęcie z montażu obrotówki BSC-a podczas przeglądania archiwum

Podoba się ;D

w połowie roboty

Cóż to takiego wspaniałego ???

2 spore wozy transmisyjne szykujemy do spięcia w tandem na finał Pucharu PL
widok zza bębnów z kablami (no niezbyt imponujący)

i panel przyłączeniowy 2 wozu

Tak właśnie myślałem że to jakiś wóz transmisyjny jest :slight_smile:

Daj jakieś foty ;D (zaciekawiony).

parę z zewnątrz wrzuciłem wyżej, no ale nie mam za bardzo czasu robić zdjęć
a tu jeszcze reżyserka w środku

A toteraz już wiem....
Jak coś się zatnie w telewizorni to dzwonię do Ciebie po wyjaśienia...... ;D

u nas się nie zacina :smiley:
"w razie Niemca" pozostaje dzwonić do tzw. serwisu w stolicy (albo i za granicą jeśli transmisja leci przez link satelitarny)

no i jak zwykle pełen stadion Houdini'ch, którzy w tajemniczy sposób przemycili race
no nieprawdopodobne, pracować się nie da normalnie bo co 5m kontrola, a kibole robią co chcą…

Zdalny dostęp do systemu alarmowego Satel Integra przez DloadX->TCP/IP i moduł ETHM-1 Plus

Plus klawiatura dotykowa INT-TSI z interfejsem mojego projektu :slight_smile:

Fajny bajer. Nie pomyślałem o tym ! Warto zastosować bo mam daleko do jednej lokalizacji hmmmm
Cena też dobra.

Działa bez publicznego IP na serwerze Satela. Niestety aplikacja mobilna jeszcze tego nie potrafi ale pracują nad tym

Czy ma wszystkie te funkcjonalności to podłączenie lokalne tzn. czy są jakieś ograniczenia ?