Powitania, poranki i nastroje

Przegląd kamer zainstalowanych jakiś pół roku temu. Wszystko działa poprawnie bez żadnego problemu no ale to w końcu BCS i IPOX

Dobrze, że to nie Novos :o

Jakoś omijam tą markę na "N" szerokim łukiem :slight_smile:

teraz ja pociągnę swój "roboczy" temacik :smiley:
zdjęcia może zdeczko nieświeże, ale nie maiłem czasu na wrzucenie wcześniej

  1. wykrakałem - sprzęt się wychrzanił w trakcie pracy

  1. zapasik nośników - tyle starczy na 16 meczy, chyba nie wszystkie się załapały w kadrze
    (muszę formatować je "ręcznie" bo funkcja formatowania wbudowana w badziewie ^ nie działa, no może nie do końca ręcznie - przygotowałem sobie mały skrypcik - ale i tak na przemielenie tej ilości poszły jakieś 2 godziny)

Słabo..... :wink:

To chyba jakiś dzień jest do kitu

Dzisiaj PVPRO

Odchodząc od tematu to uważajcie na DPD i każdą paczkę od nich odbieraną.
Zawsze podpisujecie odebrano bez sprawdzenia lub sprawdzajcie wszystko dokładnie !!!!!

A co przewieźli cię na czymś?

Na antenach i zostawieniu paczki z uszkodzeniami. Uważajcie na nich i na ich dział reklamacji.

Masakra co się w weekend dzieje z Play-em u mnie


Normalnie jest 20/10Mb/s

LTE bez limitów ?!
Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Użytkownicy sami sobie robią limity a dostawca usługi sprzedaje tego coraz więcej nie zważając na wydajność sieci.

Jak sami sobie ?!
Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Tu jest paradoks, normalnym korzystaniem z internetu przez co sieć się nie wyrabia :slight_smile:

Każdy korzysta tak jak potrzebuje i nie powinien nikt być ograniczany. A GSM puchnie i ich nie nadajniki.
Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Właśnie tu mamy to dziwne zjawisko które nie powinno się zdarzać no ale to w końcu internet bez limitów daje tyle ile ma :slight_smile:

Hahahahahahhahajaja
Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

tym razem i u mnie zima wróciła

szopen zagraj coś i odpędź zimę
Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka