Powitania, poranki i nastroje

Instalator to chodząca baza wiedzy bo co powiesz potencjalnemu klientowi że do wsparcia technicznego producenta ma się zwrócić? Większość niestety tego nie widzi ani nie docenia ale co zrobić Mariuszu już taki nasz los :slight_smile:

I racja ;D

skoro tu taka tradycja wrzucania fotek z roboty, to też wrzucam :stuck_out_tongue: (no OK screenshot, to nie zdjęcie, ale najbardziej pasuje do tego tematu)

A coś więcej napiszesz o tym co i jak?! ::slight_smile:

Też chciałem o to zapytać z czym to się je?

rekorder USB = zapisuje stream HD na zwykłe pendrajwy, akurat grałem równocześnie 5 kopii (taki meczowy standart) takie coś:

http://www.lgztech.com/lgzusb

niestety nie powiem, że niezawodne :frowning:

nadal nie rozumiem sensu urządzania i dobrego zastosowania ?

jest to rejestrator/rekorder/nagrywarka
sens jest taki jak używania do identycznego zastosowania kiedyś "stada" magnetowidów VHS, później nagrywarki DVD + duplikatora płyt (stosowanych nadal dość powszechnie) lub "stada" nagrywarek DVD, tyle, że dziś wszyscy chcą jakości HD na jakimś stosunkowo tanim nośniku
a zastosowanie ten sprzęt ma dość wąskie - służy do przygotowania nagrania w znośnej jakości gotowego natychmiast po zakończeniu się transmisji czy nagrania danego wydarzenia, czy to sportowego, czy kulturalnego, czy dowolnego innego
(np. na piłce nożnej po jednej kopii dostaje każda z drużyn, sędziowie, sędzia obserwator oraz producent tv - stąd te 5 kopii widocznych na screenshocie)
tym razem nie jest to w trakcie nagrania

U nasz biało się zrobiło - masakra

U mnie sypie również, ale nie mam kamery na dwór i nie pokaże ;D

Wszystko Mariusz jeszcze przed tobą, polecam :slight_smile:

czekam na kamerki z Hika :wink: to coś będę podglądał lalallla
ps.
szkolenie z Hik we Wro będzie w marcu :wink:

Byłem na jednym więc nie ma sensu dublować. Na razie BCS ma u mnie first place

Rozumiem

Widzieliście? Blokada zmiany oprogramowania w routerach TP-LINK

http://openrouter.info/forum/viewtopic.php?f=40&t=4075

Nie. Coś ważnego ?!
Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Możliwe że da się to w przyszłości obejść.

Pewnie się da. Coś podobnego jest chyab w Archer D7, gdzie firmware musi być specjalnie podpisane aby mogło wystartować.
Mimo bardzo dużego podobieństwa do C7 nie można na nim wystartować openwrt. Jednak po zmianie bootloadera na ten od C7 openwrt rusza bez problemu.
Puki są starsze ubooty to pewnie wystarczy je wgrać w miejsce nowych (przez konsolę RS) gorzej będzie z nowszymi sprzętami do których nie będzie bootloaderów.

Wysłałem zapytanie do chłopaków jakie jest oficjalne stanowisko firmy więc zobaczymy co powiedzą w tej sprawie.

W takim razie poczekamy.