Powerline POMOCY

Witam mam problem z powerline TL-PA4010 omylkowo został wgrany soft z 2010 i teraz urządzenia sie nie widzą jak i równiesz powerline utility tez ich nie widzi. Sa jakies opcje zebym wgral spowrotem odpowiedni soft czy pozostaje mi serwis bądź smietnik:) pozdrawiam i licze na odpowiedź

Robiłeś reset do ustawień fabrycznych? Wgrałeś do obydwóch czy tylko do jednego?

nie da sie przywrócić do fabryka program ich nie widzi ale teoretycznie próbuje czekałem około godz ale nic to nie dało.
do oby 2 niestety..

Dioda od zasilania się zapala po włożeniu do gniazda 230V? Jak pozostałe diody?

zasilanie świeci ciągły światłem 2 dioda milczy 3 dioda jak podłączę do lapka to mryga ale pakiety milczą

Próba parowania przez przyciski na obudowie też nic nie daje?

tez nic ;/ parować próbowałem w tym samym pokoju na osobnych gniazdach na jednym bezpieczniku.. w listwie zasilającej tez chodź wiem ze w listwie sie nie spisują.. w osobnych pomieszczeniach tez próbowałem.. ewidentnie wysypałem softa

jest moze jakis inny program do obsługi niz powerline utility?

Mi przychodzi do głowy tylko reklamacja u sprzedawcy i czekanie na jej uwzględnienie. Poczekaj jeszcze, może któryś z kolegów się wypowie w twoim temacie i będzie miał jakąś podpowiedź.

ok poczekam :slight_smile: a wszystko przez to ze cieła klientowi na tym telewizja w starszych modelach pomagał soft nie dopatrzyłem ze w ręce mam nowsze urządzenie :slight_smile:

Powerline nie mają żadnego recovery itp. Na moje oko to bez rozebrania się nie obejdzie, do tego potrzebujesz jeszcze oryginalnego wsadu do kości flash.
Lepiej reklamuj