Poprawna konfiguracja WDR4300

Mam spory problem z nowym nabytkiem.
Kupiłem router WDR4300, mam internet 100mb i nie mogę osiągać stałych wysokich prędkości przy korzystaniu z sieci p2p.
Router zmienia mi adres ip i wyskakuje w kliencie problem z NAT. Gdzie to moge zmienic?
Router łącze z komputerem przez kabel.

Po to jest właśnie routera. Spróbuj dodać adres IP twojego komputera do DMZ routera.

Nie wiem czy sie zrozumieliśmy. Zmienia mi praktycznie codziennie, raz jest 192.168.0.101, raz 192.168.0.102, ostatnio 192.168.0.103. Sprawdzam to po wpisaniu cmd i ipconfig w polu uruchom. Ze starym Linksysem wrt54g nie mialem takich problemow. Raz ustawilem i chodzil, a tutaj musze zmieniac przekierowywanie portow co chwile.

Faktycznie nie zrozumieliśmy się :wink:
Zarezerwuj adres w DHCP routera dla swojego adresu fizycznego mac-a
DHCP->Address Reservation

Chyba cos namieszalem, bo nie widze adresu MAC.
Proszę nie usuwać wpisów moderatorskich ze swojego postu - Administrator

Daj poleceni ipconfig /all

Dziekuję. Zmieniłem.
Ale nadal do tego komputera przypisuje mi 192.168.0.103, a zmieniłem w polu, które mi wskazałeś rezerwację na 192.168.0.104

Wyłącz router z prądu i włącz ponownie bo prawdopodobnie tablica ARP ma jeszcze twojego mac pod innym adresem.

Już jest okej.
Bardzo dziękuje, aż jestem zaskoczony szybkością, przystępnością i rzetelnością odpowiedzi.

Po to tu jesteśmy. Jeżeli temat wyczerpany to proszę zamknąć wątek a w razie problemów zapraszam ponowie na forum.