Pomoc w poączeniu L2TP WR843ND

Witam mój dostawca internetu pozwala mi na podłączenie 2 urządzeń po wifi. Mam hasło i login który wpisuje przy włączeniu przeglądarki.(te samo dla 2 urządzeń). Nietety chciałbym podłączyć też 3 urządzenie po LAN. Mam router tp-link TL-WR834ND i po ustawiniue L2PT i wpisaniu danych do logowania w urządzeniu pobiera mi ono IP z serwera DHCP ale niestety internet nie działa wyskakuje mi strona logowania a po wpisaniu danych pokazuje, że 2 użytkowników już jest połączonych dodam że:
adres routera tplink i jego sieci to 192.168.0.x
ip pobierane przez router 10.0.0.x
maska podsieci 255.255.254.0
serwer dhcp i brama to 10.0.1.254
adres do wpisywania danych logowania 1.1.1.1 (podany w tp link)
mi brak już pomysłów
urządzenie pod adresem bramy to :
ZyXEL VSG-1200 V2 Service Gateway

Jesteś pewny że to połączenie L2TP? Nie jest to przypadkiem PPPoE?

tak myślę bo przy ppoe nie pobiera ip i nic innego

Co to za dostawca internetu?

w pracy w hotelu w ktorym spedzę 8 miesięcy

Jaki adres dostajesz po połączeniu się z siecią bezprzewodową? Sprawdź w cmd po wpisaniu ipconfig /all - [url=https://tplinkforum.pl/t/polecenia-konsolowe-w-cmd/6251

ja dostaję adres z puli tp linka 192.168.0.100 bo od 100 w górę jest dhcp

Chodzi mi o połączenie bez TP-linka kiedy masz dostęp do internetu.
Możesz wrzucić też obrazek ze strony autoryzacji na której wpisujesz login i hasło?

Nie ma żadnych informacji jest tylko tabelka (coś nie chce mi wrzucić pliku)

Nie bardzo rozumiem z czym dokładnie masz problem!?

co próbuje doodać obrazek do postu to później mi pokazuje mi nie wybrano pliku a do tego net zaczął strasznie zamulać (sobota wieczór)
teraz jakoś poszło

Skoro jest ograniczenie do dwóch urządzeń to raczej nic nie zrobisz. Ograniczenie jest po ip albo po mac dla danego urzytkownika. Możesz zapytać w recepcji czy mogą dodać trzecie urządzenie.

Tak jak kolega wyżej mówi nic z tym nie zrobisz na routerze.

A może spróbować kupić najtańszy router i sklonować MAC jednego z urządzeń? Wtedy router będzie "udawał" jedno z Twoich 2 urządzeń, a rozdzielał neta na ile sprzętów chcesz.
Jeśli filtrowanie jest po MAC lub PPPoE i nie połapią się po TTL, to będzie działać. Robiłem tak w akademiku, gdzie było filtrowanie MAC i można było zgłosić tylko jedno urządzenie z kartą LAN (WiFi nie było obsługiwane, więc smartfony musiały się łączyć z Netem udostępnianym z kompa, co było uciążliwe)