Połączenie dwóch routerów TL-WR740n

Witam !!!
Posiadam dwa routery jak w temacie. Jeden jest skonfigurowany, podłączony do niego jest kablem stacjonarny komputer i po wifi laptop. W drugim pokoju (mieszkanie małe, niecałe 50m2 na jednym poziomie) jest telewizor , który chciałem podłączyć do internetu. Bardzo proszę o podpowiedź czy jak ten drugi router skonfiguruję tak aby był most między nimi, to czy w podłączonym do drugiego routera kablem telewizorze będzie internet ? Trochę googlowałem i doczytałem że tak można zrobić, ale z kolei przeczytałem informację że stracę łączność w urządzeniach, które były podłączone do pierwszego routera przez wifi (laptop, czasem smartfon). Jeśli to jest prawda to jak wykorzystać ten drugi router ?
bardzo będę wdzięczny za odpowiedź, bo musiałbym chyba szukać innego rozwiązania i ponieść dodatkowe koszty.

Oczywiście że można, wszystko masz w FAQ-u

Bardzo dziękuje za szybką odpowiedź i przepraszam że nie doczytałem , ale to mój pierwszy post na forum i dopiero poznaję jego strukturę a jest tu masę ciekawych informacji dla użytkowników tplink-ów. Pozdrawiam zamykam ten wątek.

Nie ma problemu, w razie potrzeby zapraszam do dyskusji.