Podłącznie anteny pod TL-MR3420 v2 w miejsce anten WiFi czy to jest poprawne?

Witam!
Otóż mam pytanie jestem nowicjuszem na forum TP LINK-a i mam takie pytanie jeżeli w miejsce anten WiFi podłączę antenę zewnętrzną umieszczoną na kominie to czy router mi nie sfiksuje? Czy będzie odbierał internet? I czy zmieni się wtedy konfiguracja routera? Posiadam router TP-LINK TL-MR3420 v2 Z góry Dziękuję i Pozdrawiam za wszystkie odpowiedzi...

Jeżeli chcesz wymienić tylko jedną antenę to niestety może się tak stać bo anteny pracują w trybie MIMO (synchronicznie). W skrajnych przypadkach możesz uszkodzić nawet radio routera.

Nie zmieni się bo potrzebujesz trybu klienta lub wisp-a aby odbierać sygnał z innej lokalizacji a router tego nie posiada w oryginalnym oprogramowaniu.
Poza tym takie sieci wykonuje się na urządzeniach w obudowach CPE (TP-Link WA5210g, WA7210N czy WA7510) bo cały zysk anteny będzie wytłumiony przez kabel koncentryczny jaki poprowadzisz z anteny do routera.

Ale próbować czy nie? Antena jest podwójne ma wejścia bo to LTE ta antena pracuje w technologii mimo A jaki router w taki sposób można podłączyć?

Tylko że antena do LTE to inna częstotliwość 1800MHz a ty masz 2400MHz na wifi w routerze MR3420,

Oczywiście że tak, duże niestabilności i zrywanie sygnału przy różnych antenach. Poza tym MR3420 nie posiada trybu klienta.

A jaki router w taki sposób można podłączyć?
No chyba pisałem, urządzenia w obudowach CPE, takich sieci jak ty pokazuje już się nie robi bo to strata czasu i pieniędzy.

Ale ja chcę podłączyć dwie anteny... To co wtedy?

Możesz próbować kto ci zabroni? Musisz mieć anteny mimo na pasmo 2,4GHz.