Podłączenie TD-w8960n do WiFi

Witam,
Mam mały problem mianowicie posiadam ruter TD-w8960n i chcę go wykorzystać do prostej czynności jaką jest połączenie się z siecią bezprzewodową, którą już mam w domu i udostępnienie jej po kablu do innych komputerów, lecz w gąszczu opcji nie mogę go w taki sposób skonfigurować. Czy ma ktoś jakieś sugestie w tej sprawie?

http://www.tp-link.com.pl/article/?id=264 - warunek to tp-link po drugiej stronie. W przeciwnym wypadku nic nie gwarantuję.

Testowałem, już ten wariant lecz niestety po drugiej stronie jest LiveBox. Jeden ruter już udało mi się skonfigurować w ten sposób jak pisałem wcześniej był to też ruter TP-link ale model WR543G lecz miał dużo prostsze menu, niestety w tym TD-W8960N menu jest już bardziej rozbudowane i nie mogę zlokalizować tych samych opcji.

To nie menu jest winowajcą tylko brak funkcjonalności WISP czy Client. W8960N to router typowo ADSL-owy gdzie funkcje radiowe są obcięte do minimum. Można by się pobawić z włączeniem DHCP na TP-linku w trybie WDS ale to już jest gimnastyka. Polecam zakupić WR743NDv2 i po problemie.