Po włączeniu filtrowania adresów mac,nie mogę połączyć się z routerem co zrobić

Witam
Mam problem włączyłem w ustawieniach routera filtrowanie adresów mac i nie mogę teraz połączyć się z routerem ? Co zrobić , zostało mi tylko zresetowanie ustawień routera ? Model routera TL-WR841ND
Pozdrawiam

Połączenie kablowe też nic nie daje?

Jeżeli podłącze kabel do komputera i tak nie mogę zalogować się do strony konfiguracyjnej routera

Zresetuj go do ustawień faabrycznych i jeszcze raz skonfiguruj.

Pozostaje potwierdzić.

Zresetowałem router , ale nadal nie mogę połączyć się ze stroną konfiguracyjną routera ?

Pytanie czy logujesz się na swój router? Odłącz inne kable pozostaw tylko połączenie router komputer. Do konfiguracji routera nie potrzebujesz dostępu do internetu.

mam laptopa . więc router jest podłączony tylko do zasilania + kabel sieciowy podpięty do WAN

No to już masz błąd bo kabel sieciowy musi być podłączony z komputera do jednego z 4 portów LAN. W przeglądarce wtedy wpisujesz http://tplinklogin.net

Zawsze do routera miałem wpięty tylko kabel z internetem od modemu i to wszystko

Zgadza się. Ale do konfiguracji potrzebujesz mieć połączenie komputer - router przez port LAN lub ostatecznie wifi.

czyli odpinam kabel od modemu i łącze go router , a laptop ?

Jesteśmy na etapie próby zalogowania się do panelu konfiguracyjnego routera i zmiany konfiguracji. Pisałem we wcześniejszym poście aby połączyć komputer z routerem kablowo przez kabel do jednego z 4 portów LAN. To cała filozofia. Dobrze jest zostawić port WAN pusty bez podłączenia do modemu. Robisz to tylko na czas konfiguracji. Prościej chyba nie można wytłumaczyć.

Poszło , dziękuje za pomoc :wink: