Pingi przy 2 urządzeniach

Cześć,
Ostatnio spotykają mnie problemy z skaczącym pingiem gdy korzystają z internetu dwa (lub więcej) urządzeń. Pingi w grze potrafią skakać parę razy w przeciągu minuty i skaczą do ok~150. Wcześniej pisałem do was z takim problemem :

no i przyszli i wymienili modem no i wydawało się niby wszystko ok, chociaż czasem gorzej chodził. Myślałem nad ustawieniem bandwitha bo najczęściej korzystają dwa urządzenia: Laptop po WiFi i PC po kablu, ale czy rozwiązało by to problem ?

Jaki masz model routera?

TL-WR841N

Próbowałeś wyłączać UPnP w zakładce Forwarding?

Zrób speedtest i podaj wynik na forum.
Na drugim komputerze są tylko przeglądane strony czy np youtube lub pobieranie plików.

UPnP już dłuższy czas wyłączone.
Na drugim PC są przeglądane strony i youtube.
Tutaj speedtest link do godziny 11 mam podwojenie pakietu (30mb), po 11 podrzucę jeszcze normalne (15mb)

I jak ? Da rade coś zrobić ?

Tak oczywiście, zmień operatora. Miałeś już takie zapewnienia w poprzednim temacie.

No chyba ta opcja odpada. Pisałem juz o tym w poprzednim temacie. Bo mam do wyboru albo ten co mam albo radiówkę. Radiówkę miałem wcześniej WiFi dobrze chodziło tylko internet często słabo chodził i tylko przy ładnej pogodzie szło coś robić + bardzo często się rozłączał. Tutaj internet chodzi dobrze tylko WiFi coś szwankuje. No ale widzę że zostało mi z tym żyć..