Orange FunBox + TL-WA500G + TL-WR543G Sieć bezprzewodowa między 2 budynkami

Witam
Mam pewien problem a mianowicie tak jak w tytule chciałbym skonfigurować sieć bezprzewodową między 2 budynkami oddalonymi od siebie jakieś 30-40 metrów.
Wyglądało by to mniej więcej tak
Budynek A Modem ADSL ORANGE FunBox wysyła sygnał wi-fi zabezpieczony kluczem WPA2
Posiadam AP TL-WA500g oraz router TL-WR543g i tutaj pojawiają się problemy które urządzenie ustawić by odbierało sygnał z FunBox-a AP czy Router?i jak je skonfigurować? co gdzie wpisać by "ściągać" z FunBoxa oraz jak później ten sygnał rozprzestrzenić u siebie poprzez drugie urządzenie (AP lub Router), proszę o wyrozumiałość oraz łopatologiczne wyjaśnienie zagadnienia, przeglądałem forum w celu znalezienia jakiegoś poradnika jednak po przewertowaniu kilku z zasobów internetu całkowicie zgłupiałem i nie mam pojęcia co gdzie wpisać żeby było dobrze...

WA-500 ustaw jako Clienta a do niego kablem podepnij WR-a.

OK więc to by wyglądało mniej więcej tak
FunBox <-> (wifi) TP-Link WA500G jako (AP klient ale w jakiej konfiguracji bridge czy multi bridge czy jeszcze coś innego?) <-> (podłączony skrętką do wtyczki WAN) TP-Link WR543G - w jakim trybie bo z tego co widziałem są jakieś 2 do wyboru...

WR-543G jako router i ustawione Dynamic IP. Ustawiasz go tylko jako Klienta, bez żadnych mostów.

Kurde jakoś tego nie kumam.... :confused: jak robię to tak jak piszesz jakoś nie idzie :frowning: zapewne na pewno robię coś nie tak
FunBox WA500g z anteną kierunkową 18dbi, Ustawiony w trybie ACCES POINT z zaznaczonym Enable SSID Broadcast czy w trybie Client z wpisanym SSID sieci FunBox czy jeszcze jakiś inny tryb? jak już się to uda podłączyć, podłączam WA500g skrętką do wejścia WAN w Wr543G i router ustawiam jako AP Router: Wireless Broadband Router z Dynamic IP czy AP Client Router: WISP Client Router również z Dynamic IP?
A gdzie wpisać nazwę sieci FunBox-a oraz hasło do tej że sieci? po przeczytaniu kilku poradników zastanawia mnie jeszcze ustawianie zakresów IP mam coś wpisać ręcznie czy sprzęt sobie z tym "poradzi"?
Przepraszam za składnię i moją nie wiedzę ale jakoś nie mogę sobie z tym poradzić...
teraz mam sieć WA500 o nazwie TP-Link_D20E6B
oraz sieć WR543G o nazwie nowy_123 (nazwa własna pewnie zła)
jednak obydwie nei dają dostępu do internetu, tak jakby nie żaden ze sprzętu nie był podłączony do FunBox-a....