Odp: TL-WR743ND_V2_131129

Witam wszystkich użytkowników forum.
Mój router TL-WR743ND V2 działa w trybie WISP + AP i po wgraniu najnowszego firmware nie działa prawidłowo. Telefon Samsung Galaxy S3 Mini połączony z routerem poprzez WiFi co kilka sekund rozłącza się i łączy ponownie - tak rozłącza i łączy cały czas. Telefon Sony Xperia E wcale nie może podłączyć się do sieci. Na laptopie wszystko działa poprawnie. Dodam, jeszcze, że na poprzednim firmware żadnych problemów nie było. Czy u Was również występuje taki problem?

Przeniosłem do odpowiedniego działu. CHACA

Spróbuj jeszcze raz wgrać nowe firmware i ustawić konfigurację ręcznie. ( nie przywracać ustawień z pliku)

Już wgrywałem 2 razy i dalej to samo
Przed wgraniem firmware router resetowałem do ustawień fabrycznych natomiast już po wgraniu wszystko konfigurowałem poprzez stronę www. Żadne ustawienia zapisane wcześniej nie były przywracane.
Dzwoniłem do firmy TP-LINK i powiedzieli mi , że nie zgłoszą dalej mojego zgłoszenia bo jak na razie nie odnotowali żadnych problemów od innych użytkowników.

Dodam jeszcze, że po wgraniu poprzedniego firmware wszystko działa poprawnie.

Dokładnie z jakim firmwarem masz problem?

TL-WR743ND_V2_131129
29.11.2013

Już próbowałem wyłączyć zabezpieczenia sieciowe, wyłączyłem WPS i dalej bez zmian.
Zauważyłem, że gdy telefon korzysta z internetu "cały czas" np. gdy włączę radio internetowe to połączenie nie rozłącza się ale gdy jestem na ekranie głównym i nie korzystam z internetu to co chwilę rozłącza i łączy ponownie tak co 20 sek.