Odp: Router tp-link tl-wr740n Wireless N Spowolnil Gre, daje duzy PING!

Witam, przed formatem komputera mialem 10-20 max ping, po formacie skoczyl na 100-150 przeinstalowalem csa i bylo dobrze, kupilem router podlaczylem i ping mam 60-100 jak ktos sie laczy w domu przez wi-fi na laptopie gdy nikt nie siedzi 30-40 max

Napisz dokładniej co i jak podłączone.
Podłączenie komputera po WiFi powoduje takie opóźnienia czy dopiero otwieranie stron.
Jaką masz prędkość łącza?

no kabel od neta podlaczony pod router i komp do routera kablem ethernet takim bialym, i jesli tylko ja siedze na PC to ping mam 30-38 max w dzien na wieczor wiadomo mniejszy 20, ale jesli jak ktos z domu korzysta z laptopa laczy sie przez wi-to juz jest wiekszy o jakies 10, a najgorzej jest jak oglada film siostra albo ma otworzone 3 karty to mam ping 500 moge temu jakos zapobiec? czekam na pozytywne odpowiedzi.

Problem może być w tym, że po prostu masz zbyt niską prędkość łącza i każda dodatkowa czynność powoduje opóźnienia.
Jaka jest prędkość łącza? Pobieranie i wysyłanie

predkosc lacza na pc Karta sieciowa: 400mbps polaczenie lokalne 100mbps a na laptopie jest 54 mbps, przy sciaganiu jest roznie zawsze prawie inaczej poradzi sie cos na ten ping? bo laguje strasznie jak siostra oglada film albo ma 3 karty na laptopie otwarte jak sie przez wi-fi laczy

To co podałeś to prędkość połączenia komputera z innym sprzętem. Zrób test prędkości na http://speedtest.net/pl/