Odbieranie internetu TL-wr740n i przekazanie na laptopa

Wszystkie dostepne materiały przejrzałem i niestety poddaje się, nic nie działa na moim sprzecie.
A więc tak. Od dostawcy przychodzi kablem ethernet wchodzi na przewodowy router netgear(192.168.2.1) potem lanem na Comtrenda 3223(10.0.0.1) i dalej wifi, które chce odebrać TL-WR740n v1 i rozesłać dalej wifi. Z tego co zdążyłem się zorientować na tym sprzecie bede mogł odebrac tylko sygnał(opcja klient) i nie ma opcji przesyłu dalej, ale jeżeli tylko bede miał internet na WR740 bede mogł na lanie podpiąć nastepny router.
P.S nawet do tego zmieniłem FW na " DD-WRT v24-sp2 (11/21/10) std" ale wogóle nie moge tego ugryźć a u innych działa. proszę o pomoc

Na gargoyle się da takie coś skonfigurować .Wystarczy wybrać tryb DHCP bezprzewodowo. W sieci bezprzewodowej wybrać Klient + AP.

Może napisz jak masz skonfigurowany router w tej chwili? W jakim trybie pracuje? Sieć bezprzewodowa jest widoczna?

chodzi o comtrenda?
ssid:Misie-3223
wpa2-psk
key:czarnyciagnik1
channel 1

Lepiej jak byś zrobił print screen-a i wrzucił obrazki na forum z opisem oczywiście.

comtrend

tak wyglada FW na TL

rozumiem ze skoro na TL mam opcje "client" to nie musze nic specjalnie ustawiać na Comtrendzie?

Sieć z comtrend-a masz jakoś zabezpieczoną?

proszę

Te same zabezpieczenia musisz wprowadzić do TP-linka aby połączyć się z siecią głównego routera.

A na TL wybrac opcje "klient" czy "client bridge"?

Client nie jest do końca przezroczysty Client Bridge już tak. Przez przycisk Site Survey znajdujesz swoją sieć z Comtrend-a?

próbowałem wszystkiego. chyba nie da się tego zrobić na tym sprzecie:(

Hasło z głownego routera gdzie wpisujesz w TP linku ?

zrobiłem już nawet bez hasła zeby tylko coś ruszyło

Jeśli zrobiłeś bez hasła czy na TP linku w zakładce Zabezpieczenie Wireless zaznaczyłeś na Disable i dałeś zapisz ?

tak
(WPA2-PSK to to samo co WPA2-Personal?)?????
a dodam jeszcze ze adres comtrenda to 10.0.0.1 dhcp włączony
Początkowy adresu IP: 10.0.0.64
Końcowy adresu IP: 10.0.0.253
adres TL 10.0.0.8 i dhcp wyłączony
adres sztywno ustawiony na kompie 10.0.0.9 brama i dns 10.0.0.1