Niska prędkość transmisji w TL-WN822n

A te 65 Mb/s to nie odnosi się do kompa z kartą TP-Link tylko innego.
Tak TP Link TL WN 722nc (czy jakoś tak)
// Nie pisz posta pod postem. Użyj opcji "Modyfikuj wiadomość" //Heinz

Czyli nei powinno być problemu. Ustaw, jeśli się da, te karty w lepszym zasięgu netiaspot.

Zmiana szerokości kanału pomogła co nie co, bo teraz pokazuje 15Mb/s.

Popraw zasięg.

Pokaż screen z programu inSSIDer.

Z tym zasięgiem to dość dziwna sprawa, bo na pasku pokazuje mi full praktycznie cały czas.
Program muszę dopiero ściągnąć.
// Nie pisz posta pod postem. Użyj opcji "Modyfikuj wiadomość" //Heinz

Mogą być zakłócenia.

Pokaż.

Proszę o chwilę cierpliwości, inssider już wykonuje swą robotę :wink: screen za chwilę.

no to coś windows oszukuje. Stabilne transfery osiągniesz kiedy sygnał będzie minimum -70dB.
-90 to granica jakiegokolwiek działania.

Rozumiem, że sygnał jest tu za słaby?
O, widzę, że znowu jest 1Mb/s.
No cóż, będę próbował poprawić zasięg. Serdecznie dziękuję za pomoc.

Można powiedzieć że tego sygnału w ogóle nie ma.

Sygnał rzeczywiście bardzo marny i dodatkowo masz intruza załączonego w postaci FON FREE, na screenie wyżej. Zaloguj się jeszcze raz na NS-a i popatrz czy nie masz załaczonego darmowego hoot spota.

Intruz wyeliminowany 8). Ponadto zamieniłem karty z dwóch kompów i teraz szybkość jest dużo lepsza. Tu, gdzie sygnał był taki słaby jest teraz ok. - 70 db, a w panelu konfiguracyjnym netii pokazuje 54 Mb/s. Zastanawia mnie rozbieżność pomiędzy tym wskazaniem a tym z Wina, gdzie wychodzi teraz 150 Mb/s.
WN822 na drugim kompie daje (wg Netii) 65 Mb/s. Urządzenia ma najwyraźniej słabszą antenę, co zresztą wynika z opisu technicznego (różnica 1 db zysku w stosunku do WN 722.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim, Heinzowi po trzykroć.