Niezidentyfikowana sieć w połączeniu wi-fi

Czołem! :slight_smile:
Zwracam się tutaj pomimo całodniowej walki z moim problemem. Otóż zakupiłem router TP-Linka do naszego mieszkania studenckiego. Mieszka w nim 5 osób. Router skonfigurowałem, zrobiłem sieć i wszystko działało. 4 z 5 laptopów łączyły się bez problemu. Ostatni laptop, Toshiba z Vistą, łaczył się, ale połączenie były tylko lokalne i siec niezidentyfikowana. Znalazłem kilka rozwiązań (np zmiany w programie regedit) lecz nic nie pomogło. Zmieniłem w routerze szyfrowanie na WEP i łączyło się bez problemu. Ale po takim zabiegu laptop na którym byl Win XP przestał łaczyć się z Wi Fi.. Ktoś ma jakieś pomysły, jak zrobic, by było standardowe szyfrowanie (WPA2 bodajże czy cos w tym stylu) i żeby laptop na którym jest Vista łaczył się z tą siecią?
Pozdrawiam

Nic nie napisałeś o modelu TP-linka!? Druga sprawa to aktualizacja oprogramowania na routerze plus aktualizacja systemu operacyjnego plus aktualizacja sterowników do karty bezprzewodowej.

Jak ustawiasz na routerze szyfrowanie z hasłem to takie samo musisz ustawić w połaczeniu swojej sieci. Bez względu na system.