Niestabilny net na TD-W8951ND

Witam . Mam problem , mianowicie router często płata figle i dostępność internetu(tp/orange) przeskakuje na ograniczone , aby odzyskać dostęp muszę ponownie łaczyć się z routerem , czasem nie zaskakuje za pierwszym razem. Problem pojawia się na wszystkich laptopach bedących w domu . W grach online mimo ze internet jest występuje utrata pakietów danych oraz ciągłe reconekty . Router jest nowy , miałem już go kiedyś i nie sprawiał problemów związanych z łączem . Support Tp-linka nie odpowiada , a z doswiadczenia wiem ze odpisze jak juz pewnie naprawie ten problem lub oddam router na gwarancje . Proszę o pomoc . Pozdrawiam

Problem występuję tylko na interfejsie radiowym? Podczas tych problemów router traci połączenie z internetem (diody ADSL i Internet)?

Diody zachowują się w porządku

Zmień tryb pracy radia na routerze 802.11b+g i sprawdź czy problemy ustąpią.

Przez kabel jest tak samo?

Narazie jest w porządku wiec nie puszczam przez kabel

Może napisz co zrobiłeś że jest w porządku bo twoja wypowiedź jest bardzo lakoniczna.

Zastosowałem się do twojej wypowiedzi tj zmieniłem tryb pracy radia na 802.11 b+g. Dziekuje za pomoc .

Jeżeli temat rozwiązany proszę zamknij wątek. W razie problemów zapraszamy ponownie na forum.