Niedziałające wifi TD-W8951ND

Witam, kupiłem dzisiaj router taki jak w temacie i mam z nim problem. Internet to multimedia chyba na kablu telefonicznym, bo kabel do routera idzie z gniazda telefonicznego. Problem dotyczy konfiguracji oraz braku wifi. Po włożeniu płytki wszystko jest dobrze, krok po kroku udaje mi się wykonywać, aż nagle w ostatnim kroku występuje "błąd weryfikacji routera", więc przeszedłem na stronę 192.168.1.1 i konfiguruję tam, wszystko się udaje, wifi jest, mogę się połączyć, ale nie wczytuje żadnej strony. Grzebałem tam sporo, ale nic nie pomagało i mam tam teraz ostre zamieszanie, więc gdyby mógłby ktoś powiedzieć jak zresetować wszystkie moje zmiany i jak rozwiązać ten problem to byłbym bardzo wdzięczny.

No to chyba czy na pewno? Na jakim urządzeniu poprzednio korzystałeś lub jeszcze korzystasz z internetu?

Z tyłu urządzenia masz przycisk RESET który przyciskasz na 10sek. aby przywrócić ustawienia fabryczne.

Skorzystał bym z funkcji Quick Setup w celu poprawnej konfiguracji routera:

Poprzednio używałem modemu multimedii, którego dostałem razem z umową.
EDIT
Zrobiłem tak jak w tym poradniku, który wysłałeś i wszystko działa bez problemu. Ale mam jeszcze pytanko. Jak zrobić, aby internet w komputerze był połączony od razu po włączeniu komputera? Bo muszę ręcznie łączyć, dodam jeszcze, że komputer z modemem połączony jest kablem ETHERNET.
No i najważniejsze, bardzo dziękuję :slight_smile:

Najprawdopodobniej we właściwościach swojej sieci to ustawisz. Zależy w jakim systemie operacyjnym.