Nie wykrywa urządzeń po zmostkowaniu TP-Linka z Synology 2600ac

Witam wszystkich,

Chciałbym opisać mój przypadek.
Udało mi się wykonać mostek.

Główny router to Synology 2600ac który mam umiejscowiony w budynku i na tym routerze przydzielam numery IP i konfiguruję całą moją sieć i wszystkie urządzenia jakie mam podpięte {A}
Router TP-Link Archer D5 w którym ustawiłem Bridge WDS Mostek (jak by tego nie nazwać ) jest w budynku {B} są jakieś 30 metrów od siebie. (może ten opis jak i gdzie są ustawione nie ma większego znaczenia ale chciałem nadać charakter mojej sytuacji)

Teraz sedno sprawy
Na Tp-Linku, mostek wykonałem za pomocą sieci WIfi 5Ghz również wyłączyłem na nim DHCP , IP routera dawczego Synology 2600ac to 192.168.2.1 a TP-Linka 192.168.2.2.

Teraz podłączając kamerę kablem do TP-Linka powinienem zobaczyć na Routerze Synology urządzenie i router powinien przydzielić mu automatycznie adres IP a ja niestety nie widzę żadnych urządzeń. Mostek działa prawidłowo jest internet itp.

Pytanie czy w takim połączeniu mostkowym będę mógł zarządzać urządzeniami które np będą po stronie Tp.linka? Dodam że po zmostkowaniu mogę wejść bez problemu w ustawienia Tp-Linka

Bardzo proszę o pomoc w zrozumieniu tematu.

Witam,

Kamera jak i inne urządzenia podłączone do TP-Linka powinny być w tej samej podsieci (192.168.2.x) i będzie miedzy nimi komunikacja.
Jedyne czego nie zobaczysz na Synology to które urządzenia są podłączone do WiFi TP-Linka.

Jeśli ta kamera podłączona do TP-Linka jest ustawiona na Dynamiczne pobieranie IP to na liście dzierżaw DHCP powinien znaleźć się odpowiedni wpis.
Komunikację do kamery masz?

Ustawiam opcję na kamerze "pobierz IP z DHCP"

Rozumiem że Synology powinien przypisać do kamery jakieś IP z dostępnej puli? i będę mógł to zobaczyć w Panelu sterowania ruchem?

Oczywiście kamerę podłączam po kablu prosto do tp-Linka.
Proszę napisz czy tak to powinno wyglądać?

Wyjasnienia do fot.
(Camera1 widoczna kamera na liście z 192.168.2.10 to kamera podłączona bezpośrednio do Synology)
(Camera2 to kamera którą wczoraj próbując wszystko zgrać do kupy dodałem ręcznie po adresie mac ale nie mógł synology przypisać IP)

Sprawdziłem właśnie powyższą teorię, i niestety to nie zadziałało dalej nie widać kamery na liście choć mogę na nią wejść.

@Krzysztof_Portka
Mam pytanie do Ciebie z innej "beczki" choć na temat Twoich urządzeń.
Jak spisuje się rt2600ac ? Jesteś zadowolony, polecasz ?
Poszukuję czegoś z "loadbalance" do neo i lte.