Nie moge wejść w panel administracyjny TP TL-WR702N

Czytałeś nasz poradnik?

Lapek chodzi na windows 7 jeśli to cos bardziej pomoże, próbowałem równiez na stacjonarnym z xp-iem ale tez nic

czytałem postepowałem wg wskazówek i nadal nic nie zdziałałem siedze nad tym od rana i juz mnie trafia powoli zaczynam żałować zakupu

Robisz gdzieś błąd.
Pierwsza sprawa to reset routera do ustawień fabrycznych (guzik reset). Kabel podłączony z karty sieciowej komputera do WR702N? Do przeglądarki wpisujesz http://192.168.0.254 lub http://tplinklogin.net.

TAk podłączony i zresetowany
, dodam ze na obu jest to samo po wifi jak przypisze mu haslo podane z tyłu urzadzenia to niby się łaczy ale i tak nie moge wejśc w panel administracyjny.

No to podłącz jeszcze raz WR702N do komputera i daj obrazek z ipconfig /all -

chyba coś zle robie z dodaniem tego pliku obrazu

Wygląda jak byś nie miał zainstalowanej karty przewodowej w systemie.

nie rozumiem korzystam z laptopa

W ipconfig nie widać karty ethernet (przewodowej). Masz tylko kartę bezprzewodową zainstalowana na której prawdopodobnie masz dostęp do internetu. Mówiłem o połączeniu kablowym komputer - router.

poczekaj chyba ja przedtem wyłaczyłem zaraz sprawdze

Kiedy konfigurujesz router rozłącz połączenie bezprzewodowe. Tylko komputer + router.

Wiem tylko problemem jest pomoc przez forum ponieważ wtedy nic nie będę wiedział co dalej robić

Poradnik prawdę ci powie tam jest wszystko opisane. Musisz uruchomić połączenie sieciowe i jeszcze raz zrobić screen-a.

Teraz karta jest włączona ok. Wygląda na brak adresacji z DHCP routera. Dopisz tak jak jest w poradniku 192.168.0.100 - zrobiłeś ten reset na WR702N? Trzymałeś tak długo przycisk aż dioda mrugnęła?

tak ale mogę powtórzyć reset zaden problem

Dopisz adresację jak w poradniku, rozłącz kartę bezprzewodową i wtedy spróbuj połączenia z routerem przez 192.168.0.254 lub tplinklogin.net

To znaczy co zrobiłeś? Bo ja mówiłem o wpisaniu adresacji do karty sieciowej, czego nie zrobiłeś.

wyskakuje coś takiego

Wpisywałeś login admin i hasło admin?