Nie działa strona z opisem urządzenia

Cześć, wiecie może czemu da się pobrać oprogramowanie tu, ale strona z opisem już nie działa?

http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-0_TL-WR543G.html

Przechodzi w zakładkę akcesoria zamiast w opis urządzenia. Na wersji anglojęzycznej jest to samo.

WR543g nie jest już od dawna produkowany i wspierany.

To wiem, ale stronę mogliby zachować. Wersja dla Irlandii działa, ale widać, że jeszcze nie przeszli na nowy design.

To już niestety nie od nas zależy.

Ok, dzięki za info. Mam jeszcze pytanie z innej beczki. Aktualnie mam TL-WDR3600 z najnowszym oprogramowaniem od TP-Link. Co mi da zmiana na:
Gargoyle (AA) by Obsy
Gargoyle (CC)by Eric
DD-WRT
LuCI
OpenWRTbez interfejsu graficznego
Lepsze osiągi? Nowe funkcje? Jakieś inne "ficzery"?

Osiągi, nie bo i skąd masz cały czas do dyspozycji to samo urządzenie z tym samym procesorem i urządzeniami peryferyjnymi (ethernet, wifi)

Tu się zgadza masz do dyspozycji wiele nowych funkcji jakie dane nowe/alternatywne oprogramowanie np. rozbudowane monitorowanie sieci, rozbudowane QoS, Watch DOG, serwer/klient VPN, serwer DLNA, interfejs w rożnych językach, obsługa wielu różnych serwerów domenowych ddns, rozbudowana funkcja limitowania transferów dla urządzeń w sieci i jeszcze wiele innych.

Niekiedy tak, niekiedy nie. Wg testów openwrt zużywa mniej prądu, bo nie posiada włączonych niektórych funkcji ( printserwer, samba, ftp, mediaserwer) jednak uruchomienie tych funkcji lub innych tak samo obciąży procesor jak oficjalne oprogramowanie.

To tak naprawdę komputer na linuxie. Ogranicza Cię tylko sprzęt i wyobraźnia. Kolejna zaleta to fakt że używasz najnowszych wersji oprogramowania i wszystkie błędy są bardzo szybko poprawiane.
Resztę opisał @Administrator