NetiaSpot + WR841N v9

Witam,
Mam w domu dosyć spory problem z zasięgiem. Kupiłem router TP-LINK WR841N z dwiema antenami jednak to nie rozwiązuje problemu. Siedząc w drugim pokoju mam spadki sygnału do około 40% co kilka minut, a następnie rozłączenie z sieci. Dodam, że na kablu nie ma takiego problemu czy też siedząc w tym samym pokoju co router.
Chciałbym skonfigurować router TP-LINK jako repeater - moje pytanie czy jest to możliwe w tym modelu ? Chciałbym żeby główny router z Netii był ustawiony w jednym pokoju, a TP-LINK w drugim. Czy można skonfigurować ten router jako bezprzewodowy repeater ? Czy uważacie, że to dobry pomysł ?
Jeżeli tak to czy ktoś mógłby w skrócie opisać jak to zrobić ? Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam,
Adam

Można uzyskać opcję klienta na oprogramowaniu alternatywnym Gargoyle. Na oryginalnym tylko WDS. Jest tylko jedno ale.. pod tą wersję nie ma jeszcze stabilnego Gargulca.

Dzięki za odpowiedź.
Czyli w aktualnej wersji oprogramowania nie mogę ustawić tp linka jako repeatera ?
Masz może jakiś pomysl jak rozwiązać problem tak dużych spadków jakości połączenia i rozłącznia z wifi ?
Mialem nadzieje, ze router z zewnętrzna antena rozwiąże problem

ok,
Zainstalowałem na TP-Linku openwrt soft:
openwrt-ar71xx-generic-tl-wr841n-v9-squashfs-factory
z interfejsem Lucia.
Czy mógłby ktoś proszę opisać konfigurację netiaspot jako bridge + tp-link jako AP (chyba tak powinno to być ustawione?)
Z góry dziękuję,
Pozdrawiam,