Neostrada 80 mb/s - który router tp-link kupić

Odpal inSSIDer-a i będziesz wszystko wiedział jaki masz poziom sygnału z AP2 -

moja sieć wygląda teraz tak:
W9980_AP1 - AP1 - AP2 - W9980_AP2

Do W9980_AP2 chciałbym teraz podłączyć za pomocą kabla rejestrator video.
W W9980_AP2 mam wyłączone DHCP. Jak było włączone to nie było neta.
Pytanie jak skonfigurować teraz ten rejestrator.
Nie mam stałego IP więc z dyndns muszę skorzystać. Tyle wiem.
Czy mozesz mi z tym pomóc ?

Co to za model rejestratora?

hikvision ds-7204hghi-sh/b
wyczytałem że mają dedykowane oprogramowanie na kompa ivms-4200 ale znikąd nie mogę go pobrać...
nawet stad http://www.hikvisioneurope.com/portal/index.php?dir=Software/01%20%20%20Video%20Management%20Software/00%20%20%20iVMS4200/
instrukcja
http://down.dipol.com.pl/Cctv/-Hikvision-/iVMS-4200/instrukcja%20ivms-4200%20pl.pdf
UdałĘo mi się ściągnąć to oprogramowanie, ale nie udało mi się połączyć z rejestratorem.
Zastanawia mnie czy DHCP nie powinno być włączone.

Sprawdź czy rejestrator ma obsługę chmury ezviz?

ma
udało mi się nawet utworzyć konto EZVIZ cloud

No to dodaj rejestrator do konta ezviz i oglądaj na aplikacji przez chmurę

dzięki działa :slight_smile:

Rozumiem że temat zakończony?

chyba już tak:) na chwilę obecną go zamykam.... muszę potestować wszystko przez jakiś dłuższy czas aby być pewnym że wszystko śmiga...ale na razie nie widzę żadnych problemów...dziękuję Wsszystkim za pomoc.

W razie problemów zapraszamy ponownie do nas na form.

Witam ponownie,
mam problem z internetem. Mój układ wgląda tak jak w opisanym powyżej wątku(dla przypomnienia):

NEOSTRADA -> W9980 - AP1 - AP2 W9980 - AC600

AP1 i AP2 - to most

Gdy logouje się na router W9980 (zarówno jednen jak i drugi) to mam w logu taki warning:
V2 igmp router occured! Not matching ours V3.

Pytanie co on oznacza ? Czego dotyczy ?
Wydaje mi się że mam jakiś konfilkt z dns'em

Co chwila nie mam neta i pojawia się komunikat "nie odnaleziono servera dns" po czym internet znowu się pojawia.

Na necie znalazłem ciekawy wpis http://forum.tp-link.com/showthread.php?37346-IGMP-Warning-V2-igmp-router-occured!-Not-matching-ours-V3. gdzie ktoś opisuje podobny problem.
Proszę o info co mam zrobić aby rozwiązać ten problem.

Hi

so not sure 100% sure about the error but I believe that my Ethernet bridge(TL-WR841N running dd-wrt) connection to my main router (Archer D7 running stock firmware) had a conflicting DNS server.
I had left the local dns server as the default 0.0.0.0 and noticed that my Linux server would loose internet every time it would make an outbound request, in this case an apt-get update call.
Simply setting the bridged router's local dns server to the gateway, in my case 192.168.1.1, seemed to solve the problem.

I believe that running a static ip without using the gateway's ip as the dns server throws the errors. I am used to using the google dns servers with static ips but I have never run through a bridge before and believe I need to change all my dns servers to the gateway.

I hope my solution helps anyone in the future with this problem.

Cheers

Witam,

Może warto skorzystać z porady i ustawić w zakładce DHCP adres IP serwera DNS na inny niż ten jaki jest bramy domyślnej.
Możesz użyć DNSy google DNS 1: 8.8.4.4 DNS 2: 8.8.8.8) lub te od neostrady (DNS 1: 194.204.159.1 DNS 2: 194.204.152.34).