Na starym forum miałem konto, a na tym go nie ma

Witam,

Na starym forum miałem konto, ponoć bazę przenosiliście, ale moje konto nie zostało przeniesione. Dlaczego tak się stało? Napisałem do Was email, ale do tej pory nikt mi na niego nie odpowiedział, więc postanowiłem założyć temat.

Sporo zależy od daty, kiedy konto zakładałeś. Także nie wszystkie informacje przeszły między forami, więc możemy spróbować sprawdzić, czy w ogóle twoje konto jest w aktualnej bazie.
Napisz tutaj nazwę, to zobaczymy pod jaki email jest podłączone, o ile w ogóle jest.
Gdzie pisałeś emaila? Ekipa forum jest... łagodnie mówiąc mocno okrojona, więc po prostu może nikt nie zaglądał akurat do metody kontaktu którą wybrałeś.

1 polubienie

Forum mamy z bazą od początku działania do 14 sierpnia 2016r więc jeśli byłeś zarejestrowany po tym czasie to niestety Twojego konta nie ma.

1 polubienie

Rozumiem, podczas rejestracji sprawdziłem dostępną moją nazwę konta i email i niestety stara nazwa konta i email były dostępne podczas rejestracji, więc konto nie zostało przeniesione. Nie pamiętam dokładnie kiedy założyłem konto na starym forum, nie mam już emailu po rejestracji, więc nie mogę sprawdzić daty rejestracji. Wiadomość wysłałem na forum@tplinkforum.pl