MR3420 v2 - nie działa z E3276

3.13.30 Build 130314 Rel.40806n (Beta) do mr3420 v2 a u mnie nie działa z E3276 :frowning: , wogóle nie wykrywa modemu. Czyżby za mało prądu ? Ale niebieska dioda miga więc sygnał łapie. Dopiero co kupiłem ten router z myślą o e3276 bo niby na oficjalnej stronie tplinka ten modem jest kompatybilny tym routerem- ale lipa >:(.

W komputerze przez port USB nie ma problemów z wykrywaniem modemu? Daj screen-a ze statusu routera.

W komputerze nie ma problemu, modem łączy się w parę sekund , co prawda w hdspa+ nie LTE ( bo nie mam zasięgu) ale to chyba nie ma znaczenia w tym wypadku.

Próbowałeś zrobić reset do ustawień fabrycznych? Włącz modem do portu USB przed uruchomieniem routera?

Kombinowałem na wszystkie sposoby, resetowałem do ustawień fabrycznych, wkładałem modem przed uruchomieniem routera, restartowałem router itp. I nic. MR3420 V 2.2 wogóle nie widzi E3276. Jak pisałem modem działa w komputerze jak ta lala , trzyma połaczenie bez problemu prędkości jakie osiągałem na LTE to ponad 100mbit/s , w routerze edimax 3g6408n także , ale ten miał problemy z utrzymaniem połączenia i prędkości kiepskie, więc kupiłem MR3420 V 2.2 zachęcony informacja TPlinka.. Niezła lipa , piszą na stonie że kompatybilny a tu zonk. Mam jeszcze E3131 i tu problemu nie ma wszystko śmiga.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to aktywny hub USB (z zasilaniem). Możesz spróbować jeszcze z openwrt ale to trochę dłubania - [url=http://whirlpool.net.au/wiki/router_openwrt

Daj fotkę z ustawień 3G.

Jednego nie rozumiem czemu niektórym to działa ? Jakim cudem ? Ja kombinuje już z drugim routerem na którym powinno to działać i jest problem. Czemu producent chwali się kompatybilnością jak zwyczajnie router ma problemy , tak samo było z edimaxem dzałał ale tez kulał z LTE i restartami modemu co chwila . Spróbuje jeszcze z aktywnym zasilaniem USB ( muszę gdzieś kupić bo nie mam), jak zadziała to nie podaruje tak tego TPlinkowi >:( .

Zwróć uwagę że sam modem nie jest szczytem zaawansowanej techniki.

E3276 nie jest szczytem techniki ? To teraz ja czegoś nie rozumiem. Czy w tak zminiaturyzowanych urządzeniach mogą być takie różnice np. w poborze prądu itp

Sprawdź z tym hub-em aby się na 100% przekonać.

Niestety nie mam huba aktywnego , a przed nami długi weekend więc muszę poczekać do poniedziałku .

Zdaję sobie z tego sprawę, będziemy czekali na efekty twoich doświadczeń. Pozdrawiam

Zaznacz wartość Connect on Demand.

Przyszedł mi taki pomysł- może mocniejszy zasilacz by pomógł ?

W urządzeniu i tak masz stabilizator 5V o określonej wydajności prądowej.

Jasne najlepiej 3-fazowy. Chcesz zniszczyć sprzęt? Około 1A.

Jak tam testowanie? Kupiłeś już hub aktywny? Jakieś postępy w temacie?

Troche późno ale pełen sukces. Modem śmiga jak ta lala z hubem aktywnym 1A, lepiej niż się spodziewałem. Ale wydaje mi się ze Tplink nie powinien sprzedawać (reklamować obsługi E3276) tego routera jeśli jest on nie wydajny prądowo >:(

Dzięki za informację w temacie. Myślę że temat rozwiązany. Pozdrawiam i zapraszam ponownie - Administrator.